Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben miért van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben miért van ilyen sok celeb, durván kifestett, szexisen öltöző fiatal lány? HOl vannak a szolídabb, de mégis szerethető személyiségű, érzékeny, empátiával is rendelkező lányok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Celeb?
2014. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyet mondj
2014. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azok, ha hozzájuk szól az ember is kiégnek, ahogy ők mondják és röhögnek mint valami őrült. :D Aztán meg nekik áll feljebb, hogy megutáljuk alányokat meg nincs is kedvünk már kezdeményezni hozzájuk. Persze vannak rendes lányok is, csak rohadt ritka és aki van is foglalt.
2014. febr. 26. 19:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne az ilyeneket vedd észre. Amúgy meg akiket te (is) keresel, azok rohadt kevesen vannak, én még ilyet nem találtam, pedig nincsenek nagy igényeim.
2014. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Valter6672 ***** válasza:
Büdös qrva mind :D
2014. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen celebekre gondolsz? Formás celebekre? Bohóc celebekre? Oldalborda celebekre? Hirtelen celebekre? Estleg lefutott celebekre? :D
2014. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hülye haverom miatt van az egész, mindig rávesz, hogy adjunk esélyt a divatosan öltözködő, kifestett lányoknak is, mert ahogy ő mondja, hát ők csak azért festik ki így magukat, hogy nekünk tetszenek. Igen ám, de hiába szépek, ha annyira bunkók és lekezelőek, ha odamegy egy fiú hozzájuk, semmi vonzó nincs bennük, de mindenfelé ilyen lányok vannak már, a kis 12 évesek is így tolják egyre több iylet látok. Buliban is egyszer rám mászott egy kiscsaj, ki volt kenve, szexisen öltözve fel és kiderült, hogy csak 13! Majdnem elájultam mikor megtudtam még szerencse, hogy nem csináltam semmit sem vele.
2014. febr. 26. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Legalább könnyű olcsó puncihoz jutni. Hátránya, hogy nem feleségeknek valók. Előnyét már mondtam:)
2014. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó, de én már túl vagyok azon, hogy milyen a punci, nekem már barátnő kéne.
2014. febr. 26. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyat aki szintén túl van a faszon.
2014. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!