Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetnek ilyen szerencsét...

Hogy lehetnek ilyen szerencsétlenek az emberek, hogy társaságban mobiloznak?!

Figyelt kérdés
Mindenhol látok olyan embereket, ahol vagy az egyik, vagy mindkét fél, vagy esetleg egy egész csoport csak az okostelefonját nyomkodja, és közben csak egy-két szót szólnak egymáshoz, esetleg mutogatják, ki mit talált a saját készülékén. Mi lett a baráti társaságokból?
2014. márc. 8. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor a barátaimmal vagyok, közben én is szoktam néha chatelni vagy viberezni, meg a barátaim is, de nem jellemző ránk, meg szerintem más társaságokra se... persze vannak emberek, akik kicsit nem illenek bele a társaságba, ők nyomkodják folyton, meg a mobilfüggők... őket én se értem meg, de pár üzi belefér sztem
2014. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És kivel chatelsz, milyen témában? Ha életbevágó, akkor megérthető 1-2 alkalommal, de azok, akiknek szinte hozzá van nőve a mobil a kezéhez... Nevetségesek.
2014. márc. 8. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
#1: Ha az én társaságomban csinálná ezt valaki, simán kirognám a telefont a kezéből, de szerencsére ilyen hülyékkel szóba se állok :)
2014. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Inkább a telefonját nyomkodja, mint másokat bámuljon, ráadásul véasszony módjára fórumokon sopánkodjon. Ők telefonnal együtt egy összetartó közösség, neked meg nyilvánvalóan nincs egy jóbarátod sem, különben nem idegeneknek jajveszékelnél, hanem vele beszélnéd ezt meg.
2014. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha te mondjuk rendeloben varsz vagy buszon, vonaton, metron, akarhol utazol, akkor elkezdessz beszelgetni vad idegenekkel?


Es ha nekik (adott barati/haveri tarsasagnak) nincs kedvuk beszelgetni es azert csinaljak ezt?


Ha egy konyvbe, magazinba melyednenek bele, vagy zenet hallgatnanak, rajzolnanak telefonozas helyett akkor is szerencsetlennek nevezned oket?


...

2014. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem értem pár előző válaszolót. szerintem gáz. ha már összejön egy baráti társaság, akkor telefonozzanak?? beszélgetni kell, gyerekek. tuti hogy ennél a kérdésnél a válaszolók háromnegyede csinálja ezt, és csak magukat védik ;) a kérdező nem is azt mondta hogy buszmegállóban ne telefonozzanak, hanem társaságban! nagyon nagy a felfogásotok nektek :))
2014. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!