Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem hagynak békén az osztálytá...

Nem hagynak békén az osztálytársaim. Nem igazán jövök ki velük. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Falusi vagyok és most hogy középiskolába járok busszal megyek iskolába. Az új osztálytársaim nagy része városi és eleinte próbáltam barátkozni velük és néha jól kijöttünk de mostanában csak megaláznak, piszkálnak, szekálnak, és ha elkezdenek parancsolgatni flegmán és azt mondom pl hogy "csináld te ha annyira szeretnéd" egyből elkezdenek arcoskodni hogy "Mi van?" "Mond még egyszer!" stb.. Nem szeretek bántani másokat még ha azt okkal teszem akkor sem. Nem vagyok olyan verekedős fiú de ha kell ütök. És mivel városiak és egyesek szemében "menők" ezért elég sok barátjuk van akiket bármikor rám küldhetnek ezért nem igazán merném megütni bármelyiket is. Mit lehet tenni ilyenek ellen? Az általános suliban mindenkivel jól elvoltam.. mindenki köszönt nekem odajöttek beszélgetni és senki nem tett keresztbe. Nem kell az hogy itt is így bánjanak velem csak annyi hogy hagyjanak békén. A barátaim szerint (akiket már régóta ismerek, leginkább lányok) sokkal másabb vagyok mint a többi fiú..Nemtudom..talán igazuk van és ezért megy nehezen a beilleszkedés? Bennem van a hiba? 14/f

2013. nov. 7. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te próbálsz barátkozni,ismerkedni akkor nem veled van a hiba.akkor ne szólj hozzájuk.Bár az nehéz 20 emberrel (kb).Senkivel nem jössz ki?
2013. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
26-an vagyunk az osztályban. Abból kb 5-6 emberrel mondhatni hogy jóba vagyok:)
2013. nov. 7. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

már az is valami hogy van 5-6 ember

engem anno úgy kiközösítettek hogy senkivel nem voltam jóban. 1-2 ember nem utált, de a többiek miatt nem mertek hozzám szólni.

így valahogy sikerült a másik osztállyal összehaverkodnom.

ott valami 10-12 emberrel is jóban voltam, szünetekben körbevettek szóval ott már nem tudtak szekálni, csak ha messzebb volt óránk, tesi előtt pl.

de azzal határozottan jobb lett a helyzetem. a banketten is velük voltam sőt, inkább nem mentem el a suliidőben lévő osztálykirándulásra, hanem beültem hozzájuk órákra.

van hogy nem lehet mit tenni az osztállyal és nem lesz jobb. sajnos át nem mehettem mert a miénk nyelvi osztály volt

2013. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépen sorban vadászd le a családtagjaikat, barátaikat!
2013. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Valami lány válasza:
sok lany barat... nem lehet hogy meleg vagy?
2013. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok meleg.-.-
2013. nov. 15. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!