Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi baja van azoknak az emberek...

Mi baja van azoknak az embereknek akik intenzíven magukban beszélnek mások előtt, vagy idegenekhez szólnak hozzá, és előzmények ismerete nélküli embereknek mesélnek?

Figyelt kérdés

Valaha õk is normálisak voltak?

Mitõl lesz ilyen az ember?

Tudnak magukról, hogy nem normálisak?

Ha tudnak, miért nem érdekli õket?


2014. márc. 11. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert magányosak, nincsen kivel megoszák az eseményeiket.

És az ilyen emberekkel barátkoznak nehezen mert senkinek nem tetszik az ilyesmi .

Én is ilyen vagyok.

Ismeretlen embereknek vagy azoknak akiket alig ismerek olyan dolgokat mesélek el ami nem is tartozna rá de nekem megkönnyebülés.

2014. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
amikor voltam látogatóban a kórházban, egy néni folyton kérdezgette tőlem, bármerre mentem, hogy megyek a templomba? elég ijesztő volt!
2014. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki mentális beteg az nem tudja magáról, hogy az. Elnézőnek kell velük lenni és semmiképpen sem bunkónak.
2014. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!