Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hirsutizmusban szenvedők nők!...

Hirsutizmusban szenvedők nők! Ti hogyan tudtátok elfogadtatni magatokat másokkal? Van olyan, akinek még párkapcsolata is lett?

Figyelt kérdés
Titeket mennyire fogadtak el mások ez miatt? Nem gúnyoltak ki? Van olyan, akinek sikerült még párt is találnia, akit nem zavar ez a betegség? Vagy ezt a felnőttek már másképp kezelik, mint a fiatal tizenévesek? Lassan 20 éves leszek, és egész életemben egy barátom/barátnőm nem volt, mindenki messzire elkerült ez miatt. Aggódom, hogy így örökre magányos leszek, és a szüleimen kívül nem lesz senkim.
2014. márc. 14. 03:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én rákerestem: dokinál voltál vele? Nem tud adni gyógyszert ami akadályozza a fokozott hormontermelődést?

Gyantázás nem segít?

2014. márc. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
10 éve járok orvosokhoz, már mindent kipróbáltam, amit ajánlottak, de semmi se segített. A gyantázás nálam nem sokkal ér többet, mint a borotva, két nap után már kezd visszanőni. A problémát főleg a magas tesztoszteron szintem okozza, a normális 1 nmol/l helyett nekem 4,7-et mértek, és ezt sehogy se tudták csökkenteni. Mondták, hogy a lézeres szőrtelenítést is meg kéne próbálnom, viszont az nagyon drága, és nem is biztos, hogy tényleg hatna.
2014. márc. 14. 06:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom :( Ha lesz egy kis pénzed próbáld ki a lézeres szőrtelenítést, a tesóm már volt olyanon, nem fájt neki.
2014. márc. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a lézeres szőrtelenités jutott eszembe. Szerintem az biztosan segitene! Próbáld ki.


A tv-ben láttam, hogy egy nőnek problémája volt a hátán növő szőrrel, és több lézeres kezelés hatására ritkulni kezdett. Látszódott a javulás náluk.


Persze, egy alkalomtól ne vár sokat, de a ha kitartó leszel, meghozza gyümölcsét. És ugyan mit veszitenél vele?

2014. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kuponos oldalakon gyakran kínálnak lézeres szőrtelenítést nagyon olcsón. Érdemes rákeresni.
2014. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szőrösebb vagyok, mint az átlag, de azért szerencsére nem olyan nagyon durván. A lábam nagyon szőrös (combom is, nagy, fekete szőrök), én gyantázni szoktam.

Van olyan ismerősöm, aki nő létére a derekán és az arcán is szőrös, régen borotválta, ami nem tett jót neki... azóta viszont megoldódni látszik ez a problémája, nem tudom, ez minek köszönhető (gyógyszer? kozmetikai kezelés?). Egyébként lett neki férje - nem is akármilyen! -, azóta pedig boldog anyuka :-)

2014. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!