Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz annak párkapcsolata,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz annak párkapcsolata, aki egész nap a gép előtt ül? Miért kockul ennyi srác és lány is?

Figyelt kérdés
Az öcsém pl. ahogy hazaér a suliból, kb. 4-re, hajnali kettőig ott dekkol a gép előtt és játszik (LOL-al) vagy facebook-ozik. Pedig jóképű gyerek és jó testalkatú. Mondom neki menjen le házibulikba, csajozzon, mindig mondja, hogy jó, de sosem tesz érte semmit. És Ő és az összes haverja még szűz és tudom hogy ez nagyon zavarja, de mégsem lép semmit az ügyben. Azzal indokol, hogy szerinte a mai lányok k*rvák és inkább gépezik, mert az legalább szórakoztatja.
2014. márc. 8. 00:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
majd eljön a szerelem nála a tízen éves kor erről szólt nálam is. persze azért volt barátnő is de ritkán bulizgattam.
2014. márc. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hány éves?
2014. márc. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
17 múlt
2014. márc. 8. 00:52
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


A magyar vállalatot most látogatta meg a nemzetközi cég-

hálózat tulajdonosa, most várom, hogy fél 3-kor menjek

érte, aztán vigyem vissza a reptérre (mert megígértem),

még mielőtt valaki megkérezi, miért kockulok itt ilyenkor.


Az, hogy az ember sokat van gép előtt, egy hülyeség. Min-

denki annyit van, amennyit akar, és egyéni megítélés a

sok. Persze lehet függőség az oka (játékok, facebook etc),

részletekbe ne menjünk bele, mert lehetne elemezni órákig.


Régebben az emberek még éltek, most meg abból áll, hogy

ki lájkol kit. Ez azért - akárhogy is vesszük - kezd át-

csapni szánalmas kategóriába. Csak sokan (a többség) ezt

nem látják be....

2014. márc. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
és a k*rvák nem szórakoztatják a férfiembert?
2014. márc. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, hogy legyen egy őszinte válasz is, leírom, én hogy vagyok ezzel.


20 éves vagyok, és soha sem volt még barátnőm. informatikusnak tanulok az egyetemen, mellette programozó gyakornok vagyok. Volt egy időszak, amikor próbáltam barátnőt keríteni, de az első randi után a lány nagyon csúnyán elutasított. Ezután átgondoltam, hogy mit is akarok, és rájöttem, hogy kell a fenének barátnő, épp elég nehéz így is az életem. Ott a munka, ott az egyetem, vizsgáim vannak... Nem kell nekem az, hogy még egy barátnő is legyen a nyakamon, akinek minden kívánságát, óhaját-sóhaját lesnem kell. persze, néha rám jön az érzés, hogy milyen jó lenne érezni azt, hogy valaki a tiszta szívével szeret engem, de ez a vágy olyan gyorsan foszlik szét, ahogy jött. Aztán ott van a család, akik állandóan azzal jönnek, hogy mikor lesz már valakim. Én lerendezem annyival, hogy "egyelőre nem lesz senkim se, mert nem vagyok én arra rászorulva, hogy legyen valakim, és nem is érzem azt, hogy nekem fú, de nagyon kellene egy lány".


20/F

2014. márc. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, őszinte válaszóló, de:

" és nem is érzem azt, hogy nekem fú, de nagyon kellene egy lány"


WTF?????

2014. márc. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az a tagmondat annyit jelent, hogy nem érzem szükségét, hogy legyen barátnőm. Vagy mit nem értettél rajta?
2014. márc. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

a "hogy nekem fiú" úgy egy kicsit nem illett az összképbe.

Olvasd át pls mégegyszer, az egész mondatot, szerintem

neked sem lenne 100-as, hogy mi és hogy.


Amúgy én is hasonlóan vagyok, nem a szakma miatt, hanem

mert sok esetben púp lenne a hátamon, és bár szeretném

szívemből, olyat, aki megfelel a gyenge kis követelmények-

nek, 30+ évesen még nem találtam. Túl gyorsan kiesnek a

jelentkezők....

2014. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
"fú, de"-t írtam, és nem "fiú, de"-t. Amolyan sóhajtás, hasonló még a "hű, de" is.
2014. márc. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!