Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elsősorban olyanoktól várok...

Elsősorban olyanoktól várok választ, akiknek van huszonéves gyerekük. Mit gondolnátok a gyerekedről, hogy ha még nem volt párkapcsolata? Nem is beszél erről a témáról.

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

semmi az az ö magánügye


max 1x rákérdeznék finoman - de ennyi

2014. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd.. vagy nem meri megmondani hoyg nem is akar, vagy azért mert a saját nemét szereti és azért, vagy csak mert nincs kedve beszélni.

Másrészt meg.. 20 évesen már hiába csinálsz bármit is.. mint szülő, neked már nincsen "beleszólásod" az életébe.. meg ha egyszer se volt semmilyen kapcsolata, akkor az a szülői példát is eléggé megkérdőjelezi, hoyg mennyire volt hiteles, és hogy milyen volt az a szülői példa, amit mutattak neki...

2014. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a szülői példához ahogy az 1-es írja magánügy.

Lehet h tényleg a saját neméhez vonzódik. Ha így van nyilván titkolja mivel MO Intoleranciában világelső és nem szeretné ha megvernék és ismerek 2 meleg srácot ez tényleg így van.


Lehet h nem tartja magát elég értenek, vagy bocs de ezt a szülök nehezen látják be de nagyon csúnya é nem kell senkinek. Vagy olyan a társasági viselkedése ami finoman szólva bunkó. És ezt mint szülök nem biztos h látjátok.


Lehet h valamilyen mániája van pl modellezés sport, videojáték, mozizás... és ezekre áldozza minden szabadidejét.


Lehet nem társasági lény vagy csak nem tud alkalmazkodni.


Vagy aszexuális bár ez ritka eset.


És általában erről nem beszélnek vagy azért mert szégyellik vagy azért mert úgy gondolják nem tartozik rád.

Pl ezt nem fogja mondani soha h " Szia anya tod múltkori buliba olyan durva Gruppen nyomtunk és beszívtunk mint állat. Fuuuu nagyon élveztem".


A többit neked kell tudnod.

2014. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2014. márc. 14. 06:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet magasak az elvárásai és még nem találta meg a nagy őt. Vagy szimplán kissé félénkebb a többieknél és esetleg tetszik neki valaki csak nem mer megnyílni. Nem kell egyből arra gondolni, hogy a saját neméhez vonzódik.

20/l

2014. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. márc. 16. 06:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kicsit se érdekli a normális szülőt. Az a lényeg, hogy a gyerekéből ne egy csöves legyen, és ne börtönbe végezze drogterjesztés miatt. Az meg, hogy hány nőt tudott megdugni részletkérdést. Kit érdekel? Magánügye!


Én 25 évesen sosem beszélek erről a témáról a szüleimmel, pedig kimondottan jó a viszony közöttünk. Szerintem semmi közük hozzá, és szerintük sincs semmi közük hozzá.

2014. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az is egy fontos tényező amúgy, amit érdekes, hogy senki nem vetett fel, hogy a kamaszkor legalapvetőbb jellemzője az, hogy nem a fiatal nem a szüleivel beszéli meg a magánéletét. Persze tisztelet a nagyon kevés kivételnek, de szerintem ez annyira alap, annyira emlékszem még az én kamaszkoromra is, nálunk ez soha nem volt téma. Mondjuk azért is tán, mert hozzám is és az öcsémhez is jártak fel rendszeresen ellenkező nemű barátok, néha csak négyszemközt, szóval nem volt oka a szüleinknek ezért aggódni, de számomra még felháborító is volt bármilyen párkapcsolati kérdésemre olyan választ kapni, hogy beszéljem meg az anyukámmal - nem, na, vele pont nem fogom ezt megbeszélni. És akkor én még egy kommunikatív lány vagyok, az öcsém meg pláne soha nem beszélt volna semmi ilyesmiről a szüleinknek soha, amúgy is harapófogóval kell kiszedni belőle mindig mindent, pedig még csak nem is vagyunk székelyek... :D
2020. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!