Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha? Többi lent.

Mit csináljak ha? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem találom a helyemet társaságban. Nagyon kevés az olyan ember akikkel egy hullámhosszon lennék. Ennek következtében a hétvégeimet általában itthon szoktam tölteni és érzem, hogy ez nem jó így. Már a legjobb barátnőmmel sincs sok közös témánk. Az antiszocializálásomat meg mintha evéssel próbálnám elnyomni, de hízékony típus vagyok, így még több rosszat teszek magamnak.

15\L



2014. márc. 15. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel 15 éves vagy, tök normális, ha elmész bulizni. Szerintem menj el valamilyen diszkóba. Egy kicsit oldódj fel. Ha így sem megy, akkor próbáld meg magányodat jóba fektetni. Lehet, hogy mondjuk remek rajzos vagy, ha akarod :D vagy kezdj el énekelgetni, olvass könyvet, próbáld ki a főzést, menj el biciklizni stb. de ha gondolod csak nézz filmet, valakinek a lustálkodásban is jónak kell lennie
2014. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tipikusan abban a korban vagy, amikor az ember lánya nem tud beilleszkedni. A barátnőitől távolodik, a fiúk még nem kötik le a figyelmét. Ilynkor jó a magány, csak vigyázz, ne savanyodj bele.
2014. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!