Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyszer szeretem, egyszer...

Egyszer szeretem, egyszer utálom a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval összesen egyetlen egy barátnőm van, senki más. Neki mindent elmondhatok, meg tök jó fej, akkor nagyon szeretem. De mostanában már nem tartom normálisnak,hogy folyamatosan csak rosszul érzem magam, annyira utálom. Folyamatosan "kiszúr velem, de úgy, hogyha megkérdezem, akkor meg "én nem így értettem" vagy "nem is akartalak megbántani", stb... most mondok egy példát, mondjuk valami dologból kimaradok és rögtön az orrom alá dörgöli, hogy "jajj de szuper volt" stb..., pedig TUDJA, hogy nekem ilyenkor milyen rosszul esik, mert tőlem "el van várva" hogy fordított esetben mondjam, hogy "kár, hogy nem voltál". Meg borzalmasan nagy képű, már nem bírom elviselni. Mit tehetnék? Egyszer úgy a szemébe mondanék mindent, de nem merem, mert akkor a barátságunk véget érne, és belerokkannék a magányba + ő direkt mutatná, hogy milyen boldog nélkülem.. Most két dolgon elmélkedek, az egyik, hogy én is ugyanígy kiszúrok vele mindenben, amiben tudok de nem feltűnően, vagy megpróbálok ezeken a szokásain túltenni magam, és boldognak mutatkozni (talán azzal szúrnék ki vele a legjobban) de az meg nagyon nehéz..

2014. márc. 15. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha utálod akkor hagyd el, miért kell ezt túl komplikálni ! Majd lesz másik csaj .
2014. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Öld meg.
2016. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett a sorsa? Mert hasonló esetben vagyok és nem tudom mit tegyek...
2016. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!