Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőmet, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de nem vagyok szerelmes. Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel. A kapcsolat az elejétől fogva kellemes és hellyel-közzel problémamentes volt, de sajnos az én részemről szerelem nem alakult ki. Szeretem, és jól érzem magam vele, de a szenvedély hiányzik a dologból.

A baj az, hogy tudom, hogy ő nem így van ezzel, teljesen oda van értem, és tervezgeti a közös jövőt, stb..

Ti mit tennétek?


2013. dec. 18. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
most erre mit lehet mondani... a legtöbb normális ember már az elején hetek múlva megmondta volna neki, mert te is érzed hogy nem akar kialakulni a szerelem, már mindenképp nagyon megbántod, de akkor is mond meg neki, megérdemli hogy olyannal legyen aki viszont szereti...
2013. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zotanbro ***** válasza:
szakits vele
2013. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 egytüneményvagyok ***** válasza:
Elmondanám neki, hogy nem vagyok szerelmes, és keressen olyat aki szereti.
2013. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm, ugyanígy volt velem,ráadásul a kapcsolatunkat végleg meggyilkolta, felőrölte az, hogy a magyarországi megélhetési viszonyok lehetetlensége miatt - kereskedők voltak a szülei, és csődbe ment a vállalkozás - külföldre költöztek.
2013. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azért grat, nagy faroknak kell lenni ahhoz hogy hagyd hogy elbasszon rád egy évet, mert te "kellemesen" érzed magad vele
2013. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

szakíts vele.

ha nem vagy szerelmes belé akkor mi értelme?

2013. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt már rég elkellett volna mondanod neki...
2013. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak minősíteni, de ritka gerinctelen és gyáva egy ember vagy. Egy éven keresztül képes voltál hitegetni szegény lányt. Ha ló nincs jó a szamár is? Sürgősen szakíts vele, adj neki esélyt, hogy találjon olyan fiút aki szereti is. Őszintén remélem, hogy ezt egyszer majd veled is eljátszák.
2013. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HotChoc ***** válasza:
Kezdjük ott, alapból nem járnék valakivel akibe nem vagyok szerelmes. Ahhoz viszont kell arc hogy egy évig eljátsszam a másikkal azt, amit te...legalább ne hagytad volna hogy így beleélje magát.
2013. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyilván kényelmesebb volt neki, elvégre van csaj a farkára, ki van elégítve.

Szegény csajszi. Sajnálom, hogy elpazarolt rád egy évet.

Egyébként én sem tudnék összejönni valakivel úgy, hogy nem vagyok belé szerelmes. Nem is véletlen, hogy 23 éves létemre csak két kapcsolatom volt, és egyiket se éreztem elpazarolt időnek.

2013. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!