Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kövéren gáz házibuliba menni?

Kövéren gáz házibuliba menni?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első házi buli amibe elmegyek. Egy hét múlva 17 éves leszek és szeretnék menni, viszont lehet, hogy nagyon feszélyezve érezném magam a külsőm miatt. Nem vagyok annyira csúnya meg minden csak kerekebb :D mit gondolnának mások ha meglátnak így egy buliban? Lenéznének stb? Mi a véleményetek? :)

2014. márc. 17. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz!Senki nem fog kinézni emiatt.Menj el és érezd jól magad!Jó bulizást :)
2014. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ne hülyéskedj! Attól hogy kicsit vagy nagyon kerekebb vagy ugyanúgy jogod van bulizni és jól érezni magad, mint a többi fiatalnak. Egy ducibb semmivel nem rosszabb mint egy vékony vagy normál testalkatú. A kövérek is ugyanúgy buliznak, élvezik az életet. Jól teszik!!!Aki emiatt lenéz, az nem normális!
2014. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj de aranyosak vagytok :D <3
2014. márc. 17. 16:57
 4/7 anonim válasza:
100%
menj, érezd jól magad, ha meghívtak miért néznének le?
2014. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nézd,17 leszel,ha most nem mész el bulizni,azt később nagyon meg fogod bánni.Szóval menj el mindenképp.
2014. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Háát végül nem mentem el :')azért köszi mindenkinek tényleg :D
2014. márc. 22. 21:24
 7/7 anonim válasza:
miért nem mentél?én is dagi vagyok de nem néznek ki sehonnan..amúgy is barátkozni ha akarsz mindegy hogy nézel ki ha jófej vagy többnyire.
2014. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!