Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy én mikor...

Miért van az hogy én mikor meghívom a barátaimat például egy általam csinált házibuliba jól érezzük magunkat, De mikor ők csinálnak bulit vagy mennek valahova rólam mindig megfeledkeznek?

Figyelt kérdés

Illetve mikor este hívott az egyikük hogy beszéljünk már kicsit erről arról épp (munkahelyről értem haza nem is vacsoráztam) kimentünk de mikor én hívtam telefonon ugyanezért minden alkalommal azt mondta hogy nem ér rá, most fáradt vagyok, most nem hiszem hogy kimegyek stb.

Mi lehet a baj velem?


2013. jún. 18. 20:15
 1/3 anonim válasza:
100%

Lehetséges, hogy annyira mégsem vagy fontos számukra, mint ahogy gondolod. Rosszabb esetben kihasználnak, de gondolom ezt te is kezded érezni.

A barátság kölcsönösségen alapul. Keress olyan barátokat akiknek ugyanolyan fontos vagy mint neked ők.

2013. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet mert mikor egyikük összeveszett a többivel állandóan nekem mesélt a csalódásairól most meg hogy kibékült velük jóformán hozzám se szól.
2013. jún. 18. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ezeket a helyedben nem nevezném a barátaimnak. Aki nem siet, ha bajban vagy és hívod, annak nem vagy fontos. Ráadásul még a bulikból is kihagynak.
2013. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!