Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetetekben sok torz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetetekben sok torz énképpel rendelkező ember van?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra az esetre gondolok, főleg nőkre, persze tisztelet a kivételnek, amikor az ő fejében az van, h ő milyen szép meg jó fej lány és akkor nem kell a pasiknak.

Közben meg lehet szép, de általában nagyon nem jófej, hanem nagyon nagyképű, csak valahogy észre se veszi magát.

Meg előadja magát, h neki nem számít a pénz meg semmi se, közben meg úgy válogat meg olyan igényei vannak, h nem igaz.

Persze állítja, h neki nem számít, mert ő szerelmes típus.



2013. ápr. 17. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én olyan lányokat ismerek, akik el vannak szállva maguktól, azt hiszik ők a fény az éjszakában, és válogatnak az ürgék között, persze egyik se jó nekik. Közben meg nem is néznek ki jól, sőt. A testük se valami nagy szám.
2013. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ismerek pár ilyen nőt. Rosszul vagyok az ilyen öntelt, kétszínű rib@ncoktól.
2013. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem az énképem torz, hanem én vagyok torz. Mármint külsőre. Rettenetesen ocsmány vagyok. Lányból meg csak olyat ismerek ilyen torzat, aki el akarja hitetni a pasikkal, hogy a külső nem számít, mikor csak az számít párválasztásban.
2013. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, bár ez szerintem nem torz önkép, puszta demagógia.
2013. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de te nem ezért nem kellesz a nőknek.
2013. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, nincs, de lehet azért, mert normális környezetben vagyok.
2013. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Párválsztásban csak addig számít a külső legjobban, amíg érett nem leszel. Mármint gondolkodásban. Fiatalon az életben össze nem jöttem volna a mostani férjemmel semmi pénzért, ha csak a látványra adok.

Felnőttként már más az értékrendem, az elvárásom a párommal szemben.

2013. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Meg előadja magát, h neki nem számít a pénz meg semmi se, közben meg úgy válogat meg olyan igényei vannak, h nem igaz.

Persze állítja, h neki nem számít, mert ő szerelmes típus."

...és ha szerelmes típus, akkor meg sem fordul a fejedben, hogy azért válogat annyit, mert fontos, hogy milyen a másik gondolkozása, világnézete, és ütötték egymást sajnos a személyiségeik, vagy simán csak nem jött be?

Nem mindenki azért válogat, mert a másiknak nincs pénze...

2013. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!