Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szorongás az ilyen emberektől,...

Szorongás az ilyen emberektől, és még az ajtóba meg is vár? 21F

Figyelt kérdés
Szóval a legnagyobb gondom most hogy most gyógyulok a depresszióból és szorongásból és van egy volt osztálytársam anya aki ott dolgozik a hivatalban. Én azért mentem be a rendőrségre mert volt egy büntetésem aminél nem volt meg a csekk. És akkor az a nő látta hogy oda megyek megvárt és elkezdett rossz indulattal kérdezgetni minek jővők én ide,hülyének nézzet + nem vagy te lázas ez a tipikus lennéző! Sajnos rám tört kicsit megint a szorongás ? mit csináljak ilyen helyzetben ? valami kéne amivel jól visszatudnák vágni? Miért olyan érdekes egy 45 éves nőnek egy 21 éves srác élete?

#szorongás #rosszindulat #probléma kezelése
2014. márc. 18. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szard már le. Mi köze hozzá? Az a bajod, hogy foglalkozol evvel és baromságokon felheregeled magad. Végigméred, flegmán megkérdezed, hogy magának mi köze ehhez? Törődjön a saját dolgával. Aztán ott hagyod.
2014. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, hülye .csa, törődjön a saját dolgával. Nem kell mindenkinek udvariasan, készségesen válaszolni. Később már rutinosabb leszel ebben. Bár akkor már nem is fogja merni megkérdezni.

Agybeteg némber.

2014. márc. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés kösszi a válaszókat! majd ha levegőnek nézzem ha véletlen összefutok vele!
2014. márc. 19. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves hölgyem! Magának semmi köze ahhoz, hogy én mit keresek itt! További szép napot!"


És otthagyod! Ennyi. Több időt erre a problémára felesleges pazarolni.

2014. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! igaz nem érdemes magamat idegesiteni miatta :)
2014. márc. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!