Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek az emberektől, mit tegyek!?

Félek az emberektől, mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Egyszerűen félek, ha egy kenyeret kell venni a boltba, vagy ha lányok közelébe, vagy 30 év körüli emberek közelébe kell mennem (főleg ha szép lányok közelébe).

Így szó szerint kb félek beszélni, remeg a hangom, nem vagyok képes határozott lenni, és "nem félni". Próbáltam pászor leküzdeni, és sikerült mondjuk 2 hétig komolynak és határozottnak lennem, de valahogy ez mindig elmúlik, és újra "nyúl" leszek. Nem tudom mit tegyek... Egyedül az iskolába van nagy szám, a tanárokkal, és mindenkivel (nem bunkóságra gondolok, csak ottszókimondó vagyok). De ha venni kell valamit a boltba, akkro is remeg a hangom, és minden.... nem tudom mti tegyek, 20 éves srác vagyok (ha ciki ha nem).



2013. aug. 30. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Többször járj el a boltba és majd megszokod.
2013. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig ki kell zökkenned a komfortzónádból. Csinálj olyan dolgokat, amelyektől félsz, hogy bekövetkeznek. Ha meglátod, hogy nem dől össze a világ ezután sem, bátrabb leszel, nem lesz számodra leküzdhetetlen akadály, hiszen nem lesz miért félned.


Miért félsz a kommunikációtól? Attól tartasz, hogy baromságokat fogsz mondani, és kiröhögnek? Hát akkor tégy így. Szólíts le idegeneket valami szörnyű dumával, énekelj a metrón, járkálj mezítláb az utcán. A nap végére még mindig élni fogsz, és talán megérzed, mi a szabadság.

2013. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
NEm tudom mitől félek... az ismeretlen emberektől félek, félek magam lenni, nem tudom,... :S
2013. aug. 30. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló problémákkal küzdök, de én már 27 vagyok. pasi
2013. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!