Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meguntam az emberekkel történő...

Meguntam az emberekkel történő beszélgetést?

Figyelt kérdés
Néha olyan érzésem támad, hogy már nem szívesen válaszolok, unom az illetőt, akivel beszélek. Lehet ez interneten keresztül, vagy élőszóban. Senkinél sem éreztem azt, hogy ez az ember érdekel. És ez ismerkedésnél eléggé zavar. Nem tudom, mit tegyek, mert a barátaim szerint hülye vagyok...még ide is kiírtam ezt a kérdést, pedig tuti kapok pár tapló választ:(.

2014. márc. 21. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem unhatod, ha itt kezdeményezel "beszélgetést"...
2014. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A tarifám 5000ft/óra ennyiért vállalom a pszichiátriai kezelésed.
2014. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok. Állandóan lesz*rom, hogy írtak nekem... ha pedig szóban beszélnek hozzám sokszor nem válaszolok...mert egyszerűen nem érdekel más nyomora.
2014. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Engem is sok ember fáraszt. De vannak jó emberek, akikkel élvezetes elmélkedni.
2014. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
na igen. Csakhogy szerencsére semmi nem kötelező
2014. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is így van pont ahogy mondod sokszor de biztos érdekes minden ember valamilyen szinten csak odáig már nem jutunk el a beszélgetésben
2014. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan vagyok, egyelőre még csak a netes beszélgetéseket untam meg. Élőszavas beszélgetések köztem és mások között olyan ritkán alakulnak ki, hogy ezekből nagyon nagy hiányom van. Ám ha neten ismerkedek, mindenkivel "kötelező" mindent hetekig megbeszélni, esetleg csak ezután találkozni, ha csak el nem tűnik közben, mert ez igen gyakran előfordult még belementem hosszabb beszélgetésekbe. F
2014. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!