Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek beszélgetést egy fiúval? Szerintetek mit gondol (lent leírok mindent)? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit csináljak?

Van egy fiú akivel egyszer találkoztam és nem tudom, hogy van-e vmi. Az osztálytársaim is mondták, hogy összeillünk és ő nem ellenkezett. Nagyon kedves volt velem vigyázott rám meg ilyenek. Mókuskáimnak hívott (másik 4 lánnyal együtt de az egyik a húga a másik 2-t már régóta ismeri más tetszik nekik és egész máshogy viselkedik velük a 4-et pedig visszautasította).

Kedves volt megkínált a kajájával megminden és szívatott is de csak kedvesen.

Annyit tudni kell hogy 9 év van köztünk (engem öregebbnek néznek én őt fiatalabbnak gondoltam).

Jelenthet vmit vagy csak túlreagálom?

Rászeretnék írni higyan kezdjem miről beszélgessünk?

Lányok ti mit írnátok?

Fiúk ti miről beszélgetnétek szívesen egy lánnyal?


2014. márc. 4. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
En 21 vagyok es matek orakat szoktam adni. En is szoktam igy szivatgatni a diakjaimat, megsem akarok toluk semmit
2014. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Becenevet is adott.

Mit mondjak ha rá szeretnék írni?

2014. márc. 5. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
"szívatott is de csak kedvesen" - ez hogy volt, mint volt? :)
2014. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lökdöstük egymást leültetett (gyakorolta az erő fölényét), de mindig felhúzott viccelődött adott a kajájából megfogta a kezem (akkor amikor segített vagy ilyesmi).

Mit mondjak neki ha ráírok facen?

2014. márc. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!