Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj, ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha egy lány nem szeret buliba járni, táncolni, és ha nem is szokott pl. egy buliban táncolni? Mi a véleményetek róla? Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az az iszákos fajta sem, de azért módjával szoktam inni is. Táncolni egyáltalán nem tudok és nem is szeretek. De beszélgetni, iszogatni stb. szívesen eljárok. Nagy baj ez? Fiúk, nálatok ez számít? összejönnétek egy ilyen lánnyal?

23l


2013. dec. 2. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gond :)
2013. dec. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én járok néha, de a táncoláshoz én is béna vagyok. :D Szóval ha tetszel, meg minden, akkor simán járnék veled. :)
2013. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
41%
szóba se jöhet ha nem tud pörögni
2013. dec. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Leírnátok azt is hogy miért baj, miért nem baj nektek? Ez lemaradt a kérdésemből. Hasznos lenne számomra :)
2013. dec. 2. 01:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Én simán járnék egy ilyen lánnyal, mert én is ilyen vagyok, tehát nem zavarna. 20/F
2013. dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
19%

4 vok

mert nem tud pörögni mondtam. tudni kell egy lánynak pörögni aki nem tud az nem is lány.. balerinacipőben harisnyában

2013. dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
A nem bulizós fiúkat nyilván nem zavarja. Bulizóstól meg ne akarj semmit, úgysem működne hosszútávon.
2013. dec. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, mert en sem szeretek szorakozo helyekre jarni. Ellenben kocsma-pub vonalat preferalom, na ha oda se az problema.

Tancolas azert se zavarna mert en se tudok, es kellemetlenul is erzem magam ha rakenyszerulok...


Egyebkent ez a buliban nem jar az ember dolog csak azert kellemetlen, mert ott jobban lehet ismerkedni mint egy pubban ahol a lanyok inkabb beulnek egy baratnojukkel beszelgetni, de legtobbszor nem ismerkedni mennek.

2013. dec. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon ritkán táncolok buliban. De a pultnál lehet a legjobb pasikat összeszedni!.
2013. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!