Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs életem, mit tegyek?...

Nincs életem, mit tegyek? Próbáltam sok dolgot, de hiába, mindenki ugyan annak az embernek néz.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a napom abból áll, hogy felkelek, elmegyek az iskolába, haza jövök, gépezek, tanulok. és ez már lassan 3 éve így megy, nincs életem, hiába próbálok érte tenni az osztályomba, hogy ne egy számítógép mániás beteg emberre gondoljanak, hiába teszek bármit, normálisan viselkedem, ugyan azt látják. Mit tegyek? Illetve nagyobb tömegben, az utcán, mások mellett sem érzem jól magam.

2014. márc. 28. 22:04
 1/7 anonim válasza:
én is ugyanígy vagyok L/17
2014. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen sport, szakkör vagy egyéb közösségi hobbi segíthet.
2014. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Jó idő van, menj el biciklizni. Az én osztályomban úgy alapvetően a baráti köröm egy kicsit jobban foglalkozik gépes cuccokkal, mint a való élettel. Én amondó vagyok, az én receptem használ: naponta 1 óra folyamatos biciklizés földutakon, friss levegőn, aztán pedig... nos, olvass. Most az a kérdés, hogy az osztályod tartja-e a gépezést megbélyegezendőnek. Márminthogy ez az egy az egyetlen kifogásuk? Az ember túl gyorsan kasztol, és komoly hatás kell a kimozduláshoz. 2 lehetőség, lehetőleg úgy próbálom leírni, hogy ne rontsam el vele a további életed: 1. Leszarod az osztályod, teszed, amihez kedved van, de nem az egész életed a gép előtt éled le; 2. Abbahagyod a gépezést, az osztályodnak tetsző tevékenységre fekteted a hangsúlyt, és komoly szintre kerülsz belőle. A tömegben rossz érzés pedig úgy természetkedvelő, kocka és egyéb emberek közt tök általános, bár én a magam részéről filozofikus és pszichológiával élénken foglalkozó alkat vagyok, szóval én azért utálom a tömegeket, de nincs kifogásom néhány ember esetén. Ha azonban az embert egy helyen szekálják, akkor a többi helyen auto ugyanaz fogja érezni. Na hagyd, hogy az ő véleményük beléd égesse a bélyegét.
2014. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2. Igazad van. Egyébként pedig a #3 írója 15 éves. :D
2014. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne azzal sok MineCrafttal kockulni és akkor mindjárt jobb lenne!
2014. márc. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"én is ugyanígy vagyok L/17"


17 éves vagy, fiatal lány. Azt ne mondd, hogy nem szoktak leszólítani a fiúk.

2014. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15 évesen mit vársz? Pont azt teszed ami a te dolgod lenne az életben és amit mások is tesznek.


Majd 25 évesen gondolkozz el ha kikerülsz az iskolából nem lesz munkahelyed mert sehova nem vesznek fel, nem lesz senki akit szeressél, nuku párkapcsolat és barátok. Majd akkor kérdezd meg ugyanezt.Találkozunk 10 év múlva!

2014. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!