Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van hogy a videók a...

Zeusz310 kérdése:

Miért van hogy a videók a netem akadoznak ( töltenek annak ellenére, hogy a videó már tovább töltött és amúgy is iszonyat lassan töltenek) próbáltam több lapot több böngészővel (youtube-ot és indavideot operával és firefox-al is de ugyan az?

Figyelt kérdés
ja és valaki nem tudja mért vannak a böngészőim rá kattantva a qvo6-ra egy csomószor behozza ezt a lapot de nem használtam soha
2013. okt. 25. 16:36
 1/5 levis56 ***** válasza:
Tele van vírussal a gép a qvo6-ot töröld mert valószínü ez okozza,csinálj egy alapos vírus és kémprogram keresés lehetőleg ne ingyenes irtóval hanem legalább próbaverzióssal vagy online keresővel.
2013. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
letöröltem egy csomó vírust de még mindig akadoznak. használtam eset smart security -t és AdwCleaner-t is
2013. okt. 26. 13:59
 3/5 levis56 ***** válasza:

Töröld a qvo6 programot vagy a böngésző bővítményekben tiltsd vagy töröld,csinálj töredezettségmentesítést ezzel,és használd a töredezettségmentesítés és optimalizálás funkciót.

[link]

2013. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 levis56 ***** válasza:

Van itt egy jó rendszerkarbantartó ennek segítenie kell.

[link]

2013. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 levis56 ***** válasza:
Frissítsd az adobe flash playert.
2013. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!