Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik fesztiválra mész idén...

Melyik fesztiválra mész idén és miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 18:01
 1/8 manó1235 ***** válasza:
100%
KEXX mert egyre jobb előadók vannak évről évre :) és mert 2 utcányira van a házunktól :)
2014. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Nem megyek, mert az ÖSSZES ILYEN FESZTIVÁL AZ ÖRDÖG BÁRMICVÓJA!


Csak a drogok, alkohol, a féktelenül mulató fiatal horda üvöltése megtöri az éjszakák szent csendjét!

2014. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziget, mert jön az Imagine Dragons, ki nem hagynám.

A többi is elég király lesz, de ennek hallatán kötelességemnek éreztem megvenni a bérletet.

2014. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es látszik, hogy még sose voltál egy fesztiválon sem :D igaz idén nem megyünk semerre, mert jön a bébi:) amúgy szigetre, és VOLT-ra is szoktunk járni 1-1 napra... én csak a 2-esnek üzenném, hogy menj el egy discoba... több drogos piás üvöltő fiatalt találsz ott arányában mint egy ilyen fesztiválon... VOLT pl kifejezetten kulturált.. még én is meglepődtem 4 éve mikor először voltam, hogy sehol nem láttam részegségtől fetrengő fiatalokat... és ami korosztályunk is nagy számban vesz részt (30-40-es) nem csak a tinik... mondjuk biztos szerepet játszik az is hogy baromi drága a belépő és a helyszínen a pia is abba, hogy nincsenek hulla részegek... de úgy gondolom ez nem is baj, hisz a zenei élményért megyünk el nem azért hogy berúgjunk...
2014. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Fishing on Orfű már biztos. Főleg a Kispál és a Borz miatt megyek.

Mivel elég fiatal vagyok, nekem teljesen kimaradt a Kispál élmény. Mire megszerettem a zenéjüket, már feloszlott a banda.


Lehet hogy megyek a VOLT-ra is, de nem sok esélyt látok rá. Drága a jegy, főleg a zsebpénzemhez viszonyítva. :)

Pedig az MGMT, Woodkid, és Netsky miatt nagyon szívesen elmennék.

2014. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nova Rock a line-up miatt, és FM4 Frequency (szintén Ausztriában) pár koncert + hangulat miatt. De szerintem Szigetre is kinézek egy napra, egy zenekar miatt :)
2014. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ghymes, Kapolcs, Tündérfesztivál Sopronban.
2014. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Savaria, forever... :)
2014. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!