Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek a helyzettel?...

Mit kezdjek a helyzettel? Nagyon parázok.

Figyelt kérdés
Szóval pasim társasága konkrétan utál mert nem nyíltam meg nekik elég hamar (hozzám elég sok idő kell ezért nincs is sok barátom.)És ez engem nagyon rosszul érint.. beszélgettünk egy csomószor de valahogy nem találtuk meg a közös hangot...legalább is én velük..ők nyitottak felém de én valahogy nem olyan szinten ahogy ők várták ( nem tudok elsőre baromkodni meg ilyenek..)aztán jött egy olyan h barátom tesójának (legjobb haverja) hazudtam..pedig nem csak rohadt nagy félreértés volt és valahogy nagyon hülyén jött ki..probáltam neki megmagyarázni de közölte h ő nem akar velem találkozni és beszélni többet..jo. aztán legjobb barátnőmet konkrétan 2 nap után befogadták és beszéltem vele és mondta h beszélt velük és h már hagyjak fel azzal h én velük bármikor is joba leszek...de a legnagyobb gond h pasimnak konkrétan ők a családja..és mostanában elég para volt köztünk mert mondta h ha nem leszek velük jóba akkor..viszlát. de szeret. és még hisz bennem h megtudok változni. csak én egyre jobban rettegek h feladja ő is és itt hagy..pedig ugyérzem vele akarom leélni az életemet..és most nagyon nem értem mért utál hirtelen mindenki és mért sértődnek meg rám..még legjobb barátnőm is..pedig én nem akartam semmi rosszat és ugy érzem nem is tettem csak egyszerűen nem lehetek mindenkivel puszipajtás..:( nagyon félek. ők sokan vannak de én csak egyedül..félek h őket választja és engem meg elhagy..:( 19/L

2014. ápr. 2. 22:32
 1/3 piriiiiii ***** válasza:
Konkrétan?
2014. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elsőre nem sikerült nem fog továbbra sem, nem szabad erőltetni, ez nem valami amerikai sikertörténet, az életben csak akkor vannak happyendek, ha magad alakítod úgy. A legjobb barátnődet ejtsed, ő nem mondhatna ilyent, ha olyan hamar befogadták őt, legyen velük, nem az élettől akarlak elundorítani, csak ez a helyzet. Nagyobb sz@rból húztam már ki a haverjaimat, és a lányoknak még nagyobból is ki kéne egymást, ha erre a puszipajtásuk aki a barátnőd, nem volt képes, gondolkozz. Annyi ilyen helyzetben volt már részem, hogy egyik haveromnak a csajának a barátnője beszélt a haverom csaja ellen, de ha itt nem is ez a helyzet, ha ilyen a felállás amit leírtál, akkor te is tudod erre a választ. :) 18/F
2014. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szeret a barátod akkor leszarja a "barátait".Jah egyébként ha ők olyan jó barátok akkor a barátom csaját elfogadom olyannak amilyen.Egyébkén én is véget vetettem pár gyermekkori barátságnak a menyasszonyom miatt,mert szeretem.
2014. ápr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!