Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha néhányan nem hívei az...

Ha néhányan nem hívei az utcán ismerkedésnek (pl. kutyáshoz odamennek lányok, vagy ő hozzájuk), akkor ezen egyének mégis hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

Idióta nevetséges diszkók/klubok, illetve pubok/kocsmák kizárva.


Előbbibe még aki jár is, az is azt mondja, nem igazán lehet ott ismerkedni (értelmes emberekkel, plusz ami esetleg tovább is tart mint pár éjszaka), utóbbiba meg (szintén mások elmondásai alapján) nem ismerkedni járnak, hanem inni, vagy a barátnőkkel/haverokkal lenni. Sokan azt is említették, hogy rengeteg hölgy hajtotta el őket, akik ilyen helyeken (kocsma, cukrászda) akartak velük ismerkedni.


.

.

.


Szóval ha sok (vagy nem sok?) ember abszolút nem híve az utcán és parkokban való ismerkednésnek, akkor ők HOL találkoznak/találkozNÁNAK(!) a másik nemmel szívesen?



2014. ápr. 3. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Koncertek után pl. garantált, hogy van közös téma.

Egyébként internet, nyilván olyan oldalakon, ahová eleve a közös érdeklődés miatt járnak az emberek és szoktak szervezni találkozókat, nem kifejezetten az ismerkedés, hanem maga a közösség a szándék - sok havert, barátot így szereztem így.

2014. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én amikor kutyás sétáltatok nagyon sokan odajönnek.

Nem mindig örülök neki, mert ha épp gyakorlunk a kutyával,akkor megzavarnak,de úgy nagy átlagban örülök,ha odajönnek ismerkedni (nem feltétlen olyan ismerkedésre gondolok, amire te utalsz a kérdésedben)

Nagyon sok embert megismertem így, és alakultak ki barátságok is.

De, ha mondjuk leülök egy padra olvasni,akkor nem szeretem,ha megzavarnak közben, illetve azt se,ha sietek valahova,és csak leszólítanak.

Kutyázás közben jó, mert egy téma már adott is, főleg ha az odajövő is nagy kutyás, bár ilyennel sajnos ritkán találkozok.

Szívesebben ismerkedek meg így, mint kocsmában, illetve szórakozó helyeken, mert ott sokszor teljesen máshogy viselkednek az emberek,mint amilyenek valójában. főleg ha már lecsúszott pár feles. Szóval,inkább józanul, egy parkban, mint részegen egy dohos kocsmában.

2014. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
mostanában mindenki a facebook-on
2014. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

a3. válaszoló vagyok

én sok emberhez aki kutyát sétáltat hogy megsimogassam a kutyat vagy pl a buszon az idősebbekkel ahol leülök szoktam beszélgetni

2014. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na ennek örülök, ha ti odamentek másokhoz, voltak itt páran, akik frigid könnyedséggel kijelentették, hogy "én biza' nem vagyok híve az utcán/parkban ismerkedésnek". Vagy pár (önjelölt) "tökéletes" fas.zi elkezdte buzgón hirdetni magáról, hogy ő biza' mindenkit felszed, neki nem kell ehhez se ez, se az, mindenki más meg szánalom. "Örülök" neki, ha ekkora műmáyer, erősen megkérdőjelezhető eredményekkel.


Szóval jól esik, ha azért sokan vannak (vagytok), akik hozzám hasonlóan kedves, életrevaló emberek. :)

2014. ápr. 3. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Kutyával én is azt veszem észre, hogy az emberek szívesebben jönnek oda, akkor is, ha nincs velük kutya. Mert kutya azért mégis csak akad biztosan az ismeretségi körében, és máris van egy téma amiről beszélhetünk. Többekkel sikerült a kutyán keresztül megismerkedni.


De kapcsolatot nem találtam vele, de sokakkal beszélgettem/barátkoztam.

2014. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!