Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha azt érzem, hogy nem vagyok...

Ha azt érzem, hogy nem vagyok átlag és nem szeretnék változtatni ezen akkor hogyan érvényesüljek mégis a világban?

Figyelt kérdés
Például a barátnőm néha szokott vizipipázni és néha kicsit iszogatni én mindettől mentes vagyok. Viszont szeretné olyannal megosztani akit szeret. Ellenben annyira utálom még az alkoholnak az ízét is, hogy a gyomrom felfordul tőle. Másrészt sokkal kevésbé vagyok nyitott és szeretem a nagy társaságokat, baráti összejöveteleket, mint inkább a meghitt romantikus dolgokat. Örök álmodozó vagyok, rágódom a múlton, ő pedig realista, két lábbal a földön jár. Én idealista vagyok. Furcsa, hogy ezek után ember kapcsolata mégis majdnem 1,5 éve működőképes? Bár az utóbbi időben kezdenek ezek csak markánsabban megjelenni. Valami tanács.
2014. febr. 19. 02:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

sok fajta alkoholos ital van.

amit írsz erről az csak annyit mutat,hogy nincsen kialakult ízlésed az italok terén.

röviden-a dolgok akkor fognak megváltozni amikor majd te fizeted a sárga csekkeket,te teremted rá elő a pénzt nem valaki más.

2014. febr. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az alapján amit leírtál teljesen átlagos vagy, ne hitegesd magad azzal hogy egy különleges virágszál vagy.
2014. febr. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az ivás-nem ivás, dohányzás-nem dohányzás senkit sem tesz különlegessé. Ki mit szeret.

Az szintén nem emel átlagon felülivé, hogy idealista vagy.


Ilyen kapcsolat nekem 9 hónapig működött. Szerintem egy életet nem lehet így leélni. Őt idegesíteni fogja, hogy te egy más dimenzióban sodródsz, téged pedig az fog zavarni, hogy ő mindig mindent megtervez.

2014. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igaza van. Sajnos előbb utóbb ez konfrontációhoz vezethetne, de erősebb nem lehet a szeretet. Nem annyira gondolnám, hogy "különleges virágszál" vagyok, de voltak olyan visszajelzések, miszerint nehéz lehet nekem a mai világban.
2014. febr. 21. 12:19
 5/15 anonim ***** válasza:

és mik azok a visszajelzések? a "hangok" mondták vagy honnan jöttek? na meg izé, valóban majd ha kőkeményen konfrontálódsz a valósággal, akkor fogod másképp látni a dolgokat sztem.

addig is megfogalmazhatnád pontosabban, te magad miben látod a különlegességet és egyediséget!?

2014. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Körülbelül öt éve nem nézek tv-t, ha egy mai sztárt említenek, arról fogalmam sincs, hogy kicsoda. Nem hallgatok mai zenéket. A nyolcvanas évek után készült zenék is túl újak már nekem. Utálom a bevásárlóközpontokat, a discokat, a házibulikat. Állandóan visszarévedezek a múltba, de mindez mit ér, ha a jelenben élünk?
2014. márc. 11. 12:18
 7/15 anonim ***** válasza:
hát akkor járj bulikba! jó az, meglátod! fiú, lány vagy-e?
2014. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Afrika tárt karokkal vár! :)
2014. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az alkohol szagát sem bírom elviselni, ugyanez igaz a dohányzásra. A disco borzalmas maga a zene hallgathatatlan. Az emberek viselkedése sem tetszik, a tombolás. Bulikba csak lerészegedni járnak, meg drogozni. Ráadásul ez a minstream kultúra világa. Bennem elég korán kialakult egy tiltakozás a fogyasztói társadalom ellen és ez szerintem így van jól. Nem hiszem, hogy bólogató juhászkutyáknak kellene lennünk.
2014. márc. 17. 12:34
 10/15 anonim ***** válasza:

véleményt arról mondhatunk amit kipróbáltunk és ismerünk.

te az írásod alapján totálisan el vagy tévedve,vagyis nem ismered azt amit bírálsz.

bármilyen furcsa neked az emberek a szórakozóhelyekre szórakozni járnak,nem bólogatni meg egyetérteni.

2014. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!