Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen helyek vannak, ahova...

Milyen helyek vannak, ahova egyedül is el lehet menni szórakozni?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan helyeket, programokat mondani Budapesten, ahova egyedül is el lehet menni szórakozni?


Nincs kivel mennem, és nem akarok olyan helyre menni, ahova csak párok vagy társaságok járnak, és csak én lennék egyedül.


Nem diszkóra gondolok, hanem bármilyen jó esti elfoglaltságra, ahova egyedül is járnak az emberek, és nem lógnak ki az ott levők közül, mert olyan a hely vagy az esemény természete.


Tudsz ilyet mondani? Esetleg te is jársz néha így egyedül valahova, ami szórakoztató program annak ellenére, hogy egyszál magadban mész oda?



2014. ápr. 5. 21:58
 1/7 anonim válasza:
A magányos farkasok erdőkben túráznak, horgásznak, bringáznak, fotóznak, esetleg kocsmáznak.
2014. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezek is megvannak, de a kérdésnek van olyan vetülete, hogy ha van olyan program, ahova egyedül is járnak emberek, és maga a program olyan, hogy ez nem furcsa, nem lógnak ki azok sem, akik egyedül mennek, akkor két ember, aki egyedül megy, esetleg meg is ismerkedhet.


Ezért érdekelne, hogy tud-e valaki olyan programot, ami érdekes, szórakoztató, és egyedül is érdemes elmenni rá akkor is, ha éppen nem találkozol senkivel. Vagyis egyedül is jól szórakozol, ha pedig meg is ismerkedsz valakivel, az csak hab a tortán.

2014. ápr. 5. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Íjászkodás? Nagyon jó sport.
2014. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Korod?

Nemed?

2014. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Férfi 30-on túl. Ezért sem érdekelnek a diszkók, meg általában a zajos, zsúfolt helyek. Egyéb lehetőségek érdekelnek, amik ezen kívül vannak, ezért a kérdés, hátha van itt olyan, aki jár olyan helyre, mint amit feljebb leírtam, és be tud dobni valami jó ötletet.
2014. ápr. 6. 17:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Az íjászkodás érdekes ötlet, de nem vonz igazán.
2014. ápr. 6. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:

én is magányos farkas vagyok, nincs senkim így legtöbbször elmegyek futni, sétálni

szórakozni nem járok mert nekem sincs ötletem, h hová lehetne menni :( pedig szívesen mennék vhová

21/L

2014. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!