Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg furcsa, hogy egyedül...

Tényleg furcsa, hogy egyedül járok szórakozni?

Figyelt kérdés

Általában az szokott lenni, ha kinézek magamnak egy jó koncertet, mozifilmet vagy akármit, a kevés barátom egyikét sem érdekli vagy nincs pénzük vagy más dolguk van, én meg nem zavartatom magam és megyek egyedül. Olyan is előfordul, hogy egyedül elmegyek sétálgatni.

Amikor pedig megkérdezi valaki, hogy kivel voltam és mondom, hogy egyedül, le vannak döbbenve.


22/l


2014. jan. 21. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjál meg én is szoktam egyszemélyes programokat csinálni.
2014. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a vásárlással vagyok igy egyedül szeretek menni mert ha mással megyek mindig siettetnek .
2014. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, mert szokatlan, a legtöbben nem így csinálják. De ettől még nincs baj vele.
2014. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed nem kötelező mindig társaságban menni, nem te tehetsz róla, hogy nem érnek rá. Én is simán megyek egyedül mindenhova. Nem fogok valamiről azért lemaradni, mert más éppen nem ér rá.
2014. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran megyek egyedül pl. moziba meg ilyen helyekre, mert én állandóan mennék valahova a barátaim meg olyan otthonülősek, meg ha mennek is valahova azt hónapokkal előbb meg kell szervezniük, én meg olyan spontán vagyok, eszembejut valami jó program és már megyek is. Miért kellene kimaradnom valamiből, csak mert nem jön velem senki...
2014. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan időszakom, amikor egyedül jártam sétálgatni meg ide-oda, de így visszagondolva egyáltalán nem volt miért érdekeljen az, hogy kinek mi a véleménye erről.


Vannak fejezetek az életben, amelyeket felesleges és fárasztó lenne mindenkinek elmagyarázni.

Én például tudom azt, hogy épp milyen periódusom volt néhány évvel ezelőtt akkor, amikor egyedül ültem be a mozikba, egyedül töltöttem a szilvesztert és egyedül sétáltam az utcákon.

Az, hogy épp milyen időszakom volt ekkor és miből kifolyólag alakult ez így, az kizárólag rám tartozik.


Ha valaki csodálkozik az ilyesmin, hát mit mondjak mást, minthogy még nagyon keveset tud az életről :).

2014. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi fura, mozi, koncert mind olyan amit egyedül is lehet sétát néha kell is egyedül.


Meg sose az tartson vissza senkit hogy nincs kivel menni, mert csomó élményről lemarad.

2014. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazából féltenek.

Pedig sohasem kötöttek belém, nem bántottak.

2014. jan. 21. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, hogy nem varsz masok utan! Kulomben sok dologrol lemaradnal. Szerintem igazabol ez lenne a kovetendo pelda.
2014. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én állandóan egyedül jártam mindenhova, szóval nekem semmi furcsaság nincs benne.
2014. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!