Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan, hova érdemes menni,...

Hogyan, hova érdemes menni, ha egyedül szeretnék elkezdeni szórakozni járni?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon érdekeltek az efféle dolgok, de mostanában egyre inkább úgy érzem, kedvem lenne szórakozni menni, lányokkal ismerkedni, stb. A gond az, hogy nincsenek olyan ismerőseim, akikhez betársulhatnék, magamtól pedig eléggé esetlennek érzem magam. A kérdés az lenne, hogy Budapesten hol vannak jó szórakozóhelyek, hogy lehet ide bejutni, milyen ruhában, és úgy általában, hogy működik a dolog.

Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de lövésem sincs az egészhez...

16/f


2013. febr. 23. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogyan látom 5 hónapja b*sztak válaszolni erre a kérdésre. Mivel szerintem lővésük sincsen az egészről. Erre még a Gyakorikérdések. Hu oldal, jámbor népe sem tud kézenfogható válaszokkal szolgálni. Én csak most láttam meg ezt a kérdést, talán többször is kiemelhetnéd. Bár lehet hogy már tárgytalan a kérdésed, de én tudtam volna segiteni az ügyben.
2013. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!