Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ennyire nincs semmi...

Tényleg ennyire nincs semmi extra az interneten (meg a Facebookon)?

Figyelt kérdés

Most hétvégén nagybátyámnál voltam, ahol nem nincs gép, de egyáltalán nem hiányzott. Tévé az akadt (m1, tv2, rtl klub, duna), de el is fáradtam, mert a kertben dolgoztunk, meg alapjáraton nem nézek tévét, hiszen úgysincs benne semmi, így tulajdonképpen fel sem tűnt a jelenléte. Előzőleg Koltón voltam iskolával három napot: döbbenetes változást láttam wi-fi hiányában. Az emberek figyeltek egymásra! Nem nyomkodták beszélgetés közben a telefonjukat, nem bújtak bele a Facebookba, feszt nem hívogatták őket, és tetszett nekik a "nomád" életmód. Persze átléptük a határt, egyből mindenki a telefonjába bújt. Akkor is, most is azt vettem észre - lehet csak nálam -, hogy az égegyadta világon semmi nem történt Facebookon. Semmi, ami fontos. Értesítések, egy-két üzenet azoktól, akiknek nem szóltam. De máshol sem.

Persze feljöttem, mert kíváncsi voltam, de mással is volt már ilyen? Hogy elment valahová és nem hiányzott neki a net?

20/l


2014. ápr. 6. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hú! HÚÚ, valaki észrevette! Hah!
2014. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt igen...
2014. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%

örülök hogy ilyen élményben volt részed, nekem is nagyon hiányzik a régi "nomád" életmód,mikor még az emberi kapcsolatok igenis valódiak voltak, és számítottak az egyéni értékek egy kapcsolatban,vagy akár barátságban. Remélem tanulságos volt ez a megtapasztalás amit leírtál,és továbbra sem hagyod hogy téged és beszőjön a médiából áradó hülyeség és modern társadalom kreálmányai :)

Nagyon szeretném ha egyre több ember jönne rá ezekre a dolgokra, nagyon meglepő és tiszteletre méltó dolog hogy te már ilyen fiatalon megtapasztaltad ezt és hogy így látod a világot!

2014. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem "nomád" életmódnak nevezik henem valódi életnek.
2014. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kinőtt a krumpli a fészbúúúkkon!
2014. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!