Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudok nyitott kapcsolatos...

Tudok nyitott kapcsolatos tapasztalatokat velem megosztani, ahol a szex és egymás kielégítése volt a fő cél, szerelmi érzelmek és giccs nélkül? Aka ''Barátság extrákkal, Csak szexre kellesz''

Figyelt kérdés
Hasonló kapcsolatokra vágyom,elegem van a párkapcsolatból h mindig nekem van bűntudatom,amiatt hogy képtelen vagyok lamour-ba esni,ismerkedési lehetőség és idő hiányában ösztöneim mégis csak ki kell elégítsem. Privátot is írhattok esetleges részletek kibontakozására. 24F

2013. aug. 14. 11:38
 1/4 geohunter válasza:
Haver, pont az ilyen emberek mennek el k_rvázni. De ha nem akarsz sokat költeni vegyél inkább műp_nát - arra csak egyszer kell költeni, és a te szavaiddal élve "lamour-ba" sem esel tőle. Garantáltan csak a szex lesz vele a fő cél, még vacsorázni sem kell meghívnod :)
2013. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban olyan pasijaim (is) voltak, akikkel csak hétvégén találkoztam, esténként csavarogtunk itt-ott, szex természetesen. Hétközben nem találkoztunk, nem hívtuk, kerestük egymást, mobilunk sem volt.

DE mindíg ott romlott el, mikor valamelyikünk többet akart.

2013. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy pasi,aki nagyon tetszett,barátok voltunk,néha találkoztunk,szexeltünk,és ennyi.Szerintem ha van olyan nőnemű bizalmasod,akit ismersz egy ideje,és vonzódtok is egymáshoz,az jobb ötlet,mintha egy vadidegen vagy egy prosti ágyában kötnél ki.
2013. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem több ilyen férfi barátom is van/volt, akikkel haveri szinten, vagy valóban baráti szinten jóban voltunk/vagyunk. Van akivel egyszer, másikkal többször volt szex is - egyiküket 15 éve ismerem, 7 éve nem volt köztünk semmi, de továbbra is jóban vagyunk, néha beszélünk. A barátságunk nem sínylette meg azt, hogy volt köztünk testiség, sőt, szerintem őszintébben tudunk egymással beszélni, mert nincs gátlás.

Szóval, szerintem egy barátságba - ha valóban egyik fél sem akar többet - simán belefér az alkalmankénti szex, csak tudni kell intelligensen kezelni.

33/N

2013. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!