Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki iskolába zakóba menni?

Ciki iskolába zakóba menni?

Figyelt kérdés
Milyen színű esetleg,ami nagyon tré,s melyik,ami kifejezetten divatos?16/F
2014. ápr. 12. 22:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10, hangvételből és utána jövő mondatból egyaránt leszűrhetted volna, ez nem az én véleményem.


Akárhol is jársz iskolába, mindenhol lesznek olyan csoportok, akik ellógnak a tanítási órákról, vagy strébernek cukkolják azt, aki töri magát a tanulással. Ha az számítana, mi "menő", a lelkiismeretes iskolába járás biztos nem kapna szerepet.


De nem értem, miért akadtál fent az előző válaszomon, mert közvetlen utána még írtam is a kérdezőnek, hogy kár azzal törődnie, kinek mi a ciki.

2014. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kedves Msc-s nagyonmenő-hallgató, attól, hogy a kérdező fiatal, még lehet ízlése, nem? Ciki sportosan elegánsnak lenni? Te vagy a ciki, hogy ilyen butaságokat írsz :)
2014. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a válaszokat,bár az egyik osztálytársam is ilyenekbe megy.
2014. ápr. 13. 12:37
 14/19 anonim ***** válasza:

#12


Nem értem miért ez a támadó írásmód, értelmes választ adtam a kérdésére.

Egyrészt 16 évesen ritka aki zakót visel, másrészt tudni kell viselni. Harmadrészt a vidéki észjárásommal nézve itt is igaz lehet az alaptétel: attól még, hogy öltönyben fogja meg valaki a ganés vasvillát, ugyanúgy paraszti munkát végez parasztemberek között, csak annyi a különbség, hogy a gumicsizmával ellentétben a félcipőbe belefolyik a trágyalé...

2014. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Szakiskolában se fognak megnézni, ha így állítasz be. Én is szoktam így járni suliba, ha mosásban van az összes pulcsim.
2014. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kaptam egy jó kis zakót én is. Holnap kipróbálom és megírom a tapasztalataimat.

Bár az én szakközépiskolámban még az ingért is cikiznek, de most kipróbálom az ing+zakót. :)


Majd megírjuk egymásnak a tapasztalatokat. :)

2014. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem megírni, de mindenki rajtam röhögött.
2014. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Rajtam nem röhögtek,viszont inkább alkalmi zakóként fog funkcionálni,mert nem nagyon járnak az iskolámban ilyenekbe.xD
2014. máj. 18. 22:17
 19/19 anonim ***** válasza:
Én egy rendes hétköznapi szürke zakóba mentem, de azt mondták, hogy nagypapás.
2014. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!