Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyáva és a gonosz emberek...

A gyáva és a gonosz emberek tudnak sírni? Úgy értem, hogy akik rosszak azok sírnak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyáva ember az rossz?
2014. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"rossz" = "gyáva és gonosz"?
2014. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És mit jelent egyáltalán, hogy rossz? Minden (rossz) tettnwk vannak okai (és sosem csak egy). Pont a "rossz" emberek szoktak a legszomorúbbak lenni. Hogy sírnak-e, az már összetettebb kérdés. Sokan elfojtják az ilyesmit. A mániás depressziónak is az az egyik tünete, hogy az ember nem bír sírni (pedig az jó stresszlevezető).
2014. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aki eljut odáig, az megkérdőjelez magában egy sor beidegződést és attitűdöt. És ez már a fejlődés egyik alapköve.
2014. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Pont a "rossz" emberek szoktak a legszomorúbbak lenni. [...] A mániás depressziónak is az az egyik tünete, hogy az ember nem bír sírni (pedig az jó stresszlevezető)."


Nem hallottam még, hogy szomorú emberek vagy mániás depressziósok másoknak szeretnek ártani, szóval nem tudom, honnan veszed, hogy ők a "rossz" emberek...

2014. ápr. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy a szomorú emberek a "rosszak". De senki nem árt másoknak ok nélkül. Ha pedig igen, akkor pszichopata/elmebeteg/nem tudom, mi ennek az elnevezése, de nem úgy működik az agya, ahogy egy normális embernek - így nem is lenne értelme megpróbálnom megmagyarázni, mit miért csinál. Vagy gondolod, hogy van olyan ember, aki úgy születik, hogy azt gondolja, ő most inkább gonosz lesz mindenkivel, hogy mindenki utálja, börtönbe kerüljön és pocsék legyen az élete? Nem hinném, hogy egy normális ember ilyen mazochista lenne... az pedig más dolog, hogy mindenki követ el hibákat, de attól még nem lesz "rossz". Nem egy tündérmesében vagyunk...
2014. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek, amit most írtál, csak az előbb nem volt világos, hogy kerülnek ide szegény mániás depressziósok meg szomorú lelkek. :)
2014. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha nem fogalmaztam érthetően, megesik velem az ilyen. :D
2014. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!