Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az oka, hogy ha itt privátb...

Mi az oka, hogy ha itt privátban levelezek valakivel, általában a másik alig érdeklődik irántam, csak én kérdezgetek inkább?

Figyelt kérdés
Főleg olyanoktól nem értem, akikre direkt egy olyan kérdéstől írok rá, hogy valakinek van-e kedve ismerkedni. Akkor meg miért nem kérdezgetnek ők is rólam?
2014. ápr. 18. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, egy, két mondatodból úgy veszi ki, nem te vagy az, akivel érdemes lenne levelezgetni.
2014. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert itt olyan személytelen és vontatott az egész. Unalmas kérdezgetni, hogy hogy hívnak? hol laksz? mit tanulsz? mit dolgozol? stb..
2014. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor meg minek akarnak ismerkedni ha aztán meg ez van?
2014. ápr. 18. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de itt amiket írnak az emberek, meg alkotnak azt nem kell készpénznek venni. Hirtelen felindulásból ír, hogy ne unatkozzon, aztán meg lehet, hogy már nem is akar, vagy írt neki még valaki, vagy épp máshol van a neten. kitudja. Lehet nem is lány, hanem fiú, vagy nem is fiú hanem lány. Én mondjuk akikkel beszélgettem itt, azoktól vissza is kérdeztem, de aki tényleg érdekelt azzal sokáig elhúzódott a dolog, de azt általában lehet látni már az elején, hogy deviáns-e az illető, vagy mennyire érdekled őt.
2014. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedni levelezés alapján elég nehéz. Annyira még nem ismeritek egymást, hogy fesztelenül el tudjatok beszélgetni, így ha nem követi bizonyos időn belül személyes találkozás, személyes ismeretség a levelezést, a legtöbb esetben kifutnak a lehetséges témák, elveszik az érdeklődés. De az is lehet, hogy valamiért nem igazán tudtad felkelteni azok érdeklődését, akikkel eddig leveleztél.
2014. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg aztán arról nem is beszélve, hogy rengeteg ismerkedés kérdést írnak ki naponta, lehet ír egy csomóra az aki neked is ír, és egy-kettővel elvan, míg a többi üzenetre csak úgy felszínesen válaszolgat.
2014. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18:15


Ha neked ennyire futja az IQ szintedből, az még nem jelenti azt, hogy más is csak ennyire képes.


Én pl évek óta levelezek emberekkel, akikkel sohasem találkoztam, mégis van téma.


Kérdezőnek:


Jó emberrel kell levelezni aki komolyan gondolja és nm unalomból ír ki egy ilyen kérdést!

2014. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te ne nagyon bírálgassad az értelmi szintemet légy oly kedves! Én a való életben szoktam ismerkedni, nem ilyen oldalakon.
2014. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!