Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legnagyobb szemétség...

Mi volt a legnagyobb szemétség, amit életedben elkövettél egy másik ember kárára?

Figyelt kérdés
Aki igen gonosz, az írhat TOP10-et. :D
2013. dec. 3. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
2%
Egyelőre még élek. Honnét tudjam, hogy az általam eddig elkövetett szemétségeknél nagyobbakat már nem fogok elkövetni életemben? Mert nem akarok? Az még kevés.
2013. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor tartanám jogosnak a megjegyzésed, ha így szólt volna a kérdés:


Mi (lesz) a legnagyobb szemétség, amit életedben elkövetsz egy másik ember kárára?


DE! Hogy egyértelműbb és érthetőbb legyen a kérdés, átfogalmazom.:D


Mi a legnagyobb szemétség, amit az [élettartamod] és a [mindenkori jelennél korábbi időpontok] halmazainak metszetét jelentő időintervallumban követtél el/segítettél elő?

2013. dec. 4. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Nem a legnagyobb, de ezek jutnak eszembe:

Egyik osztálytársamat a lépcső előtt gnácsoltam el és majdnem bebaxta a fejét.

Száradt pogácsával dobáltuk az alsósokat.

Nem bírtam a nevelő apámat,mindig beszóltam, visszaszoltam neki, de mostmár nagyon jóban vagyok vele.

Általánosban énekórán a tanár mondta a padtársamnak, hogy bökjön meg, ha nem csinálom a feladatot. Én persze nem csináltam. Ezért megbökött, később megint. Elborult az agyam és úgy tüdőn vágtam, hogy nem kapott kb. fél percig levegőt, és amúgy asztmás volt :/ utánna még szemen is vgátam :)

Volt egy kiscsaj aki rohadt kövér volt ezért mindig piszkáltuk. Évzáron meg kiderült, ho a csaj anyja ismeri anyámt :D

Azóta már megváltoztam.


Ennyi jut eszembe, de ha még eszembe jut valami akkor leírom :

2013. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!