Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normális?...

Mnitcikepicike kérdése:

Szerintetek ez normális? Vendégségben vagy és a párod haverjának a barátnője be akar fogni elmosogatni téged és a párod is?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem, amikor ő volt nálunk mi sosem kértük meg arra,hogy bármilyen házimunkát csináljon!ráadásul nem kedves hangnemben kért minket!
2014. ápr. 4. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem bunkóság.
2014. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Elég bunkó lehet az illető csaj.
2014. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy normális! A vendégnek illik felajánlani a segítséget, a házigazdának meg illik visszautasítania, ezek a kötelező körök, de rohadtul nem szokás felszólítani a vendéget, hogy ugyan mosogasson már el.
2014. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem illik inkább ilyet tenni.


Az egy dolog,ha én kedves akarok lenni és felajánlom,hogy segítek elmosogatni.Általában visszautasítják a legtöbben ezt,de ha azt mondják,hogy azt nagyon megköszönném,akkor szívesen segítek.


De az,hogy befog titeket és mint írtad nem is volt kedves hát én már csak azért sem csinálnám meg.


Ugyan is aki vendégeket fogad annak számolnia kell,hogy ő maga mosogat,takarít,elpakol.

Az egy szép gesztus ha a vendég felajánlja,hogy segít!


Ha nem akar mosogatni,takarítani egy vacsi után,inkább hívott volna titeket étterembe :D

2014. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Napkiraly válasza:
93%
Nem normális, biztos valami diktátor elefánt, ami hozzá van szokva, hogy mindenki azt csinálja, amit mond
2014. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
egyébként igen parancsnokoskodó!azóta irritál a társasága is!
2014. ápr. 4. 15:58
 7/15 A kérdező kommentje:
kénytelen vagyok megtűrni, nehogy a barátságuk rovására menjen a dolog!
2014. ápr. 4. 16:09
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindegy, hogy vendégségbe mentetek, vagy pedig együtt szerveztetek náluk bográcsozást, kerti sütögetést egy nagyobb társasággal. Utóbbi esetben mi mindig beállunk segíteni mosogatni egymásnál a barátokkal. Szólunk is egymásnak, hogy gyere, mosogassunk el....

Ha olyan házigazdáknál vagyunk, ahol kicsi gyerekek vannak, ott felajánlom, és nem csak udvariasságból.

Ez az illik felajánlani, de elvárni amellett, hogy utasítsák vissza ez meg milyen dolog? Ha jóban vagyunk, vegyük már le az álarcot, legyünk őszinték, ne alakoskodjunk!

2014. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én úgy hittem, hogy majd jó házigazda lesz ,ahogy mi is voltunk!de nem , így volt!csak 4en voltunk,tehát annyit igazán eltudott volna ,mosogatni,amennyit nekem kellett helyette!és nincs még gyereke!más lett volna a helyzet, ha van gyereke, ha sokkal többen vagyunk,illetve ha mi is kényszerítettük volna vendégként arra,hogy ő mosogasson el,és azt is parancsolva!
2014. ápr. 5. 14:35
 10/15 anonim ***** válasza:
És végül mi volt a reakciótok erre a felszólításra? Ki mosogatott el?
2014. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!