Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenhol kialakul egy bárói...

Mindenhol kialakul egy bárói réteg?

Figyelt kérdés

A mi osztályunk:

-Butus-Trió ( kikenve, minden második hétvégén új pasi és minden hatmadik hétvégén wellness /3)

-Különckék (olvas, rajzol, a saját világában él, ahonnan nem lehet kiszakítani /3)

- A menők (egyszerű, unalmas emberek, akikben semmi sincs, csak menő és dögös a ruhájuk, és van Apple telójuk /)

- Normális, átlagos emberek, akik kezdeni akarnak valamit az életükkel /10

- Gyermekded lelkek (akik annyira gyerekek, hogy semmiből semmit sem fognak fel, kettesekkel csusszannak át mindig, és fogalmuk sincs semmiről /3)

Nálatok is van klikkesedés? Hasonló? TI hova tartoztok? :)



2014. ápr. 21. 18:18
 1/3 veronika 1996 válasza:

Kicsit durva, ahogy címkézed az embereket.

A mi osztályunkban ennyire nem durva, valamilyen szinten nyilván normális a klikkesedés, hiszen nem vagyunk egyformák, más dolgok érdekelnek stb, de amit leírtál az azért elég erős határ.

Csak azt a normális, átlagos embereket, nem tudom, hova tenni, gondolom te oda tartozol a nézeteid szerint, hiszen csak oda írtad, hogy kezdeni akarnak valami az életükkel. Akár menő valaki akár különc attól még valószínűleg kezdeni akar valamit az életével. Egyébként mi is elég rendesen beosztjuk fejben, az osztályt bár szerintem ez a normális besorolás mindenkinek más. Nyilván nekem az én csoportom a normális, a diszkós lányoknak meg az övéké, szóval szerintem ez felejtős.

Nálunk nagy vonalakban kettő vagy három felé oszlik az osztály, de nem igazán van az, hogy utáljuk egymást vagy akármi, sokkal inkább mindenkinek megvan az a társaság, amiben jól érzi magát.

Nálunk is megtalálható ez a butuska, agyonsminkelt lány típus, nekem ezzel csak annyi a bajom, hogy még rá is játszik.

A különcök... én úgy gondolom, hogy az aki olvas/rajzol stb. nem különc. Én is szeretek pl olvasni, de mondjuk volt olyan tapasztalatom, hogy egy lány sosem beszélt kilencedik elején és mindig egyedül ült, telefonozott stb, de aztán kiderült, hogy irtó jófej csak marhára félénk. Szóval, ha olyat látsz aki szünetekben is rajzolgat, olvasgat, nem beszél senkivel az valamilyen szinten szerintem azért van mert nincsenek barátai. :)

A menők... hát van mindenfajta ember aki menő, most erre nem mondanám, hogy egyszerű, unalmas ember, mondjuk az biztos, hogy nálunk, akik "menők" elvileg, bár ez így nincs konkrétan kimondva vagy éreztetve, nekik sokkal gyengébbek a baráti kapcsolataik, osztályon belül folyton váltogatják, hogy éppen kivel vannak jóban (persze ez sem igaz mindenkire)

Ez a normális, átlagos ember, igazából, ha nagyon akarom mindenkit besorolok valahova, hisz ahogy már mondtam, mindenkinek más a normális.

A gyermekded lelkek, ilyenek mindenhol vannak, és lesznek is az életben, munkahelyen is, mindenhol.

Nyilván a normálisakhoz sorolnám a baráti társaságom, hisz nekem ez a normális :)

Ó, és nálunk még van két fiú, akik csak így vannak és valójában senki sincsen jóban velük. Az egyikkel azért mert olyan semmilyen, a másikkal meg azért mert őrült idegesítő.

Bocsi, hogy kicsit sokat írtam. :)

2014. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is megvannak a kategóriák és tudjuk , h ki hova tartozik, de semmit nem érzékelünk(ek) ebből.


-Legnépszerűbbek.Két lány, és három fiú, akik mindenkivel mernek beszélni. Az egyik lányt sokan kedvelik, a másikat utálják. Akit utálnak, az szereti a másikat, míg akit mindenki bír, nincs jóban a másikkal.


-Népszerűek. Vagy helyes, és jófej , vagy nagyon jófej fiúk, pár lány, akik a népszerűek barátai


Átlag-Átlagosok. ezen belül: Némalányok: akik nem beszelnek nepszerűekkel nagyon, főleg nem a fiukkal.

Kockák: kocka fiuk


Nyomik-2 lány, és pár fiú, akik sehova sem tudtak beilleszkedni. De a legnépszerűbbek is simán beszélgetnek velük is. :)

2014. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akik olvasnak vagy rajzolnak, hogyhogy nem a normális kategóriába kerültek? Ők talán nem akarnak kezdeni valamit az életükkel?
2015. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!