Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Itt lehet az a lány akivel...

Itt lehet az a lány akivel szemeztem ma a 40 es buszon?

Figyelt kérdés
Ma munkaután hazafelemenet a 40 es buszon szemeztem egy csinos szőke lánnyal sapkával a fején. Bevallom kicsit élveztem,hogy szegény nem tudta eldönteni,hogy mosolyogjon vagy, ne és rángatózott az arca :P Utána mentem a 4 es metrón is direkt szembe ültem vele. Hogy találhatok meg egy lányt, akiről nem tudok semmit ?

#BKV #szemezés #4-es metró #szemeztem #40 busz #M4 .szemeztem a 40es buszon.
2014. ápr. 23. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Hhuhh sok a jelentkező :D Felejtsd el soha nem találod meg, én mondom. Több ezer csinos szőke lány utazik buszon. -.- Szerinted gyakorin megtalálsz egy csajt? :O Idióta :D
2014. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Legalább megkérdezhetted volna a nevét,ha már olyan bajnok vagy a flörtben;) mert így szinte lehetetlen megtalálni..esetleg ha iskolás korú van rá lehetőség hogy a következő héten ugyanezen a nap ugyanazon a buszon fog utazni..
2014. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
és ha valami csoda folytán megtalálod akkor majd rá fogsz nézni megint?
2014. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hejj!hátrább az agyarakkal!nekem van barátnőm èpp ezèrt kèrdezem anonym oldalon!mert ha szerencsèm van akkor itt lesz .ha meg nem akkor meg nem dől össze a világ.elèg sok keresèsi feltètelt adtam meg. Ha nagyon nem jön össze akkor ismèt "vèletlen"összefutok vele(lehet hogy 1-2òrat kell várni de akkor is :D
2014. ápr. 23. 18:27
 5/19 A kérdező kommentje:
Iskolás nem vagyok. Egy szakadt munkásruhában voltam :D
2014. ápr. 23. 18:28
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
van barátnőd és szemezgetsz? remélem megtalálja ezt a kérdést a barátnőd
2014. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ès ha igen?honnan tudja ,hogy èn tettem fel?:D meg másrèszt mèrt baj , ha egy olyan kapcsolatban èlek ahol kis hìjján a sodròfát nem dugják a seggembe?:D
2014. ápr. 23. 18:45
 8/19 macispapa65 válasza:
84%
Itt vagyok.Mondjad cukim.
2014. ápr. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
itt vagyok, te szakadt munkásruhás szívtipró!! :P
2014. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Most nem azért, de szerintem félreértelmezted a jeleket! Majd pont egy csinos szöszi szemezget egy szakadt munkásruhással.. Tudod az más, hogy te a képébe bámulsz és ő kínjában nem tud hová nézni.
2014. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!