Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélye van, hogy azoknak a lányoknak, akikkel szemeztem buszon, azoknak valóban bejöttem?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 21:21
 1/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát ha 1x szemeztek veled akkor nagy.
2012. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevés. A szingli nők szeretik, és tudják is ha épp bámulják őket, ezt pedig szemezéssel viszonozzák, ami persze csak tovább ront a dolgokon:D
2012. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hááát :P nekem van 1-2 olyan srác akivel folyamatosan szemezek...suliba,buszon stb... de nem tudom hogy mennyi az esélye annak hogy én bejövök-e nekik :DD
2012. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szóval magamból ki indulva,én csak azzal szemezek aki tetszik :D

a többit hagyom...ha valaki feltünően bámul akkor észre veszem,de sosem nézek vissza.

2012. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
itt is szivesen leírom, amit facebookon már megtettem; mi NEM szemeztünk, NEM emlékszem sem Rád, sem arra, mikor utaztunk együtt. az üzeneteidre azért nem válaszoltam, mert nem akartam ezt így közölni Veled, és arra sem láttam esélyt, hogy bármilyen olyan formában fogalmazzam meg a dolgot, hogy az ne legyen bántó Rád nézve. viszont az igen-igen zavar, ha valaki ilyen kérdést ír ki, és még postolja is, hogy így keltsen bennem lelkiismeretfurdalást. sajnálattal közlöm, hogy mindössze felidegesíteni sikerült.
2012. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó,ez de nagy :)))))))))))))
2012. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!