Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kétszer hosszabban is szemezte...

Kétszer hosszabban is szemeztem egy lánnyal, aki tartotta a szemkontaktust, míg oda nem jött hozzá egy illető (lány). Aztán még vagy 20 percig egy helyiségben voltunk, de nem nézett rám többé. Akkor most bejöttem neki, vagy sem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
megjött a csaj és le lettél szarva, ez van
2014. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pityubá' válasza:
Igen vagy sem
2014. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra gonoldsz, hogy leszbi?
2014. márc. 25. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:

...

ne legyél már buta...


nem hiszem hogy leszbi lenne, csak elvette a fgyelmét a barátője, vagy akármi


tippelgetni lehet de tök fölösleges, ne pattogj ezen, majd megtudod ha a csaj is azt szeretné, illetve ha vagy annyira bátor hogy odamész hozzá

de ha nem akkor meg tök fölösleges az egész izgulsá

2014. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Valószinűleg bejösz neki, vagy vmi féle szimpátiát érez.

Lehetséges hogy azért nem figyelt rád miután megjelent a barátnője mert zavarban volt.

2014. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt vártam :-)
2014. márc. 25. 20:18
 7/7 anonim válasza:
Szia. A kérdésedet olvasva szerintem nagyon is bejössz a csajnak,onnan gondolom mert én is egy ilyen szituban voltam pár napja, szemeztem egy sráccal én is pont kétszer és ha nem tetszene nem csinálnám ezt.Csak ennél több nem lehet mert van barátnője körülbelül 2 éve ,és így is lelkiismeret furdalásom van. 16/L Ha van még kérdésed nyugodtan írhatsz privátban, remélem tudok majd segíteni.
2014. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!