Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki körül egy úgynevezet...

Ha valaki körül egy úgynevezett "fal", vagy "burok", vagy aura, vagy mineknevezzem (? ) van, és ez kicsit akadályozza az ismerkedésben, az mit tegyen?

Figyelt kérdés

kb úgy működik ez, hogy akit már jobban ismerek, azt olyan szinten "beengedek" a világomba, hogy ahhoz meg kell bíznom abban a személyben, de akkor tudok nagyon őszinte is lenni.

16/l



2014. márc. 15. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az aura nem tartozik bele ebbe a felsorolásba. Hogy mit tegyen az illető? Nyíljon meg, bontsa le a falakat maga körül!
2014. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Költőnő? ***** válasza:
én is ilyen voltam rég.... sürgősen kezdd el lebontani azokat a falakat! Igenis vannak hibák, amiket el kell követni, sebek, amiket be kell kapni, mert minél később jönnek, annál több kárt okoznak.
2014. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

az aurán én is gondoloztam, hogy ide kapcsolódik-e.

az második válaszolónak nagyon köszönöm a válaszát, próbálom lebontani, csak nem szeretem a csalódásokat, vagy az esetleges hibákat, amiket elkövetnék. :)

2014. márc. 15. 15:01
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
egyik sem lesz hosszabb távon károdra. Senki sem szereti őket, de ma már azt kívánom, bár hamarabb elkövettem volna azokat az ún. hibákat! Hidd el, még ha fájnak is: mind csak a javad szolgálja
2014. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

milyen hibák azok, amik még nem túl súllyosak??

:)

2014. márc. 15. 15:55
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
ez mindig mkinél más, de ha pl heroinfüggő lesz vki, az annyira nem jó buli
2014. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
em hiszem, hogy ilyen veszély fennállna nállam
2014. márc. 15. 17:32
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
nyilván ez egy nagyon szélsőséges pálda volt és egyébként mkinél más a határ. Én pl nem voltam egyszerű kamasz, aszt mégis itt vagyok. Nem lopok, csalok, hazudok
2014. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
*példa, sry
2014. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem, és köszönöm a példát, és a tanácsot is. :)
2014. márc. 15. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!