Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, ha valakit se...

Az normális, ha valakit se osztályból, se sportról nem hívja el szinte soha senki sörözni, kajálni, ruhát vásárolni, tévézni, bulizni és otthon ül esténként, facebookon is alig írnak, a telefon se csörög?

Figyelt kérdés
Mintha a többiek egymással se nagyon szerveznének programokat, alig ismerek olyan arcot, aki gyakran jár bulizni, vagy plázába, vagy akik egymáshoz átmennek gyakran suli után, vagy akármi. Az emberek fő része napközben a sulitársával, munkatársával, sporttársával beszélget és aztán otthon pár szót vált a szüleivel aztán nézi a tévét meg a facebookot? Hogy lehetnék népszerűbb, vagy tudnék ismerni aktívabb embereket?
2014. ápr. 26. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha Te hívnál el egy szimpatikus ismerőst?
2014. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kezdeményezhetsz te is.
2014. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már hívtam őket buliba, de senki nem jött.
2014. ápr. 26. 18:43
 4/17 A kérdező kommentje:
Kétszer is senki.
2014. ápr. 26. 18:47
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Próbálj meg más körökben ismerkedni. Menj bulizni egyedül, aztán csapódj oda egy szimpatikus társasághoz. Esetleg ismerkedj interneten, környékbelivel, és ha úgyvan bármikor találkozhattok.
2014. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak sztereotípia, hogy egy átlag tizenéves gyakran a Mcdonaldsba jár kólázni és sültkrumplizni, azon pörög az agya az iskolapadban is, hogy kik lesznek ott a hétvégi bulin és plázákban lóg suli helyett vagy után?
2014. ápr. 26. 18:56
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a válaszok borítékolhatók, az okosok kizárólag a saját életükből, pozíciójukból, környezetükből tudnak kiindulni: ha őket hívják, értelemszerűen téged is. Mindig is kiborított ez a fajta "gondolkodás". Talán ez egy jó alkalom arra, hogy elkezdd bejárni a fél világot vagy az egészet. A problémát átérzem, de ne az aktívabb emberekből akarj táplálkozni, mert ők így nem akarnak téged. Kerülj egy fordulatszámra velük, úgy már jobbak az esályeid. De ha nagyon nem tudsz azonosulni azzal, amit ők képviselnek, akkor nem kell erőltetni. Ismerkedj, ismerd meg a párod, manapság a net is számtalan lehetőséget nyújt erre. Ezzel nem azt mondom, hogy a gép előtt kell élni. Azt mondom, hogy nem feltétlenül benned vagy bennük van a hiba, van az úgy, hogy az ember nem passzol a körülötte lévőkkel, de a bolygó másik felén meg mondjuk pont megvannak a sajátjai. Nem tudni az ilyet. Ki kell próbálni, válj gyakorlati emberré. Ehhez természetesen a jelenlegi komfortzónádból kénytelen leszel kimozdulni.
2014. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az első mondatot nem értem. A másodikat sem, hogy járjam be a világot, költsem a tartalék pénzemet arra, hogy fél évente vidéki vagy külföldi fesztiválokra járok, hátha szerzek egy csomó km-re lakó barátot, akivel a neten levelezhetek? Hogy kerüljek az aktív emberekkel egy fordulatszámra, ha az interneten kezdek el társkeresőzni, ami magányos és ciki? És az miért konfortzónából kimozdulás, ha a seggemen ülök internetezve?
2014. ápr. 26. 19:09
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem az lenne a normális, hogy az emberek suli vagy sport után beülnek valahova, bandáznak, átmennek egymáshoz, ahelyett, hogy szinte mindenki hazamegy? Meg este tanulás után muszály facebookozni, youtubozni és tévézni? Nincs társaságibb esti program?
2014. ápr. 26. 19:14
 10/17 A kérdező kommentje:
Környéken sem látok az utcán nagyon, szerintem kevesen vannak és otthon lehetnek szétszórva. Buliban a hozzácsapódásra még nemigen gondoltam, szokás ez? Furcsa lenne úgy beállni egy csapatba, hogy hárman hat éve ismerik egymást és naponta beszélgetnek, én meg odamegyek egy magányos idegen hogy sziasztok és elkezdek velük beszélgetni úgy, hogy nem tudom kiről vagy milyen élményről beszélgetnek, meg a körükben táncolni idegenként gáz órákat, aztán meg facebookon kérdezgetni, hogy mikor mennek legközelebb bulizni... Elég gáznak hangzik. A másik , hogy van olyan ember egyáltalán, aki felmegy az internetre és másnap van három új barátja, a suli előtt, akikkel onnatól kezdve minden nap eljár sörözni?
2014. ápr. 26. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!