Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis, hogy faj a derekam...

Normalis, hogy faj a derekam estenkent 11 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Nehezen tudok megfordulni egyik oldalamrol a masikra es nehezemre esik felallni is az agybol,nem tul korai ez meg?
2014. jan. 15. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem 6 hetes koromtól fájt. Nem korai :) és csak rosszabb lesz :)
2014. jan. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A haziorvosom kiirhat betegallomanyba emiatt?
2014. jan. 15. 07:41
 3/9 anonim ***** válasza:
nem.... nekem is fájt a 12 hét körül utána 17 héten. csak tornát javasoltak
2014. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességemnél az első tünetek között volt a derékfájás. Közéidőben már annyira durva volt, hogy ha véletlenül hanyatt feküdtem, nem tudtam egyedül felkelni.
2014. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél nekem is fájt estére. Annyira, hogy nem bírtam kiegyenesedni. A mostaninál később jelentkezett ez a tünet,de most is fáj esténként.

Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy egy kismama bármikor elmehet táppénzre, ha úgy érzi.

2014. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is korán kezdődött, bár nekem nem a derekam, a farkcsontom fájt és még ki is sugárzott a combomba. Végig kísért a terhességem alatt. Az utolsó két hónapban már annyira fájt,hogy nem bírtam feküdni, aludni sem, csak a felfújható vendégágyunkon. Ahogy megszültem, el is múlt!
2014. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt a derekam mikor meg kellett volna, hogy jöjjön. Azt hittem, hogy ez megint egy sikertelen hónap, de csak nem jött meg és teszteltem. És pozitív lett. :) Nekem el is múlt a derék fájás 1-2 hét után és majd csak a terhesség végén fájt megint.
2014. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ezzel jár, nekem is amióta teherbe estem a derekam fáj, most már ott tartok,hogy aludni sem birok normálisan, állandóan forgok,és gyorsan kimerülök. :(

23+5 hkm

2014. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ez a derékfájás téma engem is érdekel, kinél mikor jelentkezett. Nagyon fáj a derekam, de még legjobb esetben is 1 hét múlva kéne megjönnie (ha 28 napot számolunk),de már nagyon úgy érezem, hogy bármelyik pillanatban megjön..de még nagyon korai, főleg hogy elvileg hosszabb ciklusaim szoktak lenni. Már két gyerkőc van, szóval alapesetben is derékfájós vagyok néha. De ez most nagyon fura...Érdekel, hogy másnak is fájt a dereka már tényleg a beágyazódás körüli időkben? Másra se tudok gondolni, csak hogy sikerült teherbe esni, és olyan lassan telnek így a napok, hogy meghülyülök még abban az 1-másfél hétben mire érdemes tesztelni! (első két gyereknél ilyen érzés nem volt )
2014. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!