Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért baj a magyarok szerint,...

Miért baj a magyarok szerint, ha jobban megértetem magam a cigányokkal? Tömegközlekedésen is furcsállóan néznek ha egy szebb lánnyal mutatkozom, magyarként.

Figyelt kérdés

Középsuliban alakult ki velük a leghamarabb a barátság, volt aki odajött, érdeklődött, kérdezett, kíváncsi volt mióta edzek, míg a magyarok csak álltak és néztek rám.

Én olyan vagyok hogy senkihez nem megyek oda barátkozni, csak lányhoz.


Anyu először mondta, hogy addig keresem a társaságukat míg meg nem vernek, bár erre sose került sor, viszont az is számít hogy mindegyikőjük tiszta, ápolt, és ami a lényeg jól neveltek!

Úgy gondolom ha többen belém kötnének, ők segítenének megoldani a problémát, hisz együtt szórakozunk, jövünk-megyünk


A lányok is egészen másak, nyitottabbak, lehet velük szemtelenkedni mert veszik a lapot, míg egy magyar lány már bizonyára sértődött lenne.


2014. máj. 1. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én magyar vagyok, mégis lehet velem szemtelenkedni.

Bőven általánosítasz...

2014. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van,általánosítasz!
2014. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban sok az általánosítás, de persze van oka annak amit mondtál. A cigányok sokkal összetartóbbak, és nyitottak, a magyarok meg csak néznek csúnya szemmel rájuk, és sajnos a legtöbb (tisztelet a kivételnek) ha valakit megvernek azonnal lelép, vagy csak nézi, ahelyett hogy segítene neki. A cigányokban pedig ott az összetartás.


Anyukádnak megmondhatod, hogy barátokat általában nem szokás megverni, ezért félned sem kell tőlük :D. Nekem is van pár cigány barátom, és gyakran kitartóbbak az ember mellet, persze azért mindegyikben ott a zsiványság is :P

2014. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!