Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt meg mire veljem?

Ezt meg mire veljem?

Figyelt kérdés
Egyszer egy verekedesbol mentunk haza a baratnomel es mikor be akartam invitalni az automba hogy vigyem haza odarohant az egyik kamionhoz amiben az apja ült(egy kelemes tarsasagu ember)na es akor ha nem akart velemjoni akorhat kertem egy puszit de nem kaptam csak elkoszont máskor sohasem volt ilyen mindig ö kért búcsú csokót na és a kovetkezo kép már az hogy elhagyak a parkolot és elindulnak haza és én is igy tettem de mire haza értem a barátnömnek sem a facebook-ja sem a twitter-je nem volt meg nekem ezután felhivtam 2 haveromot hogy nekik meg van e és nekik sem volt meg másnap elmentem a lakásukra de nem volt ott senki ezutan a baratnöihez hogy megkérdezem mit tudnak rola de nem beszélt velik sem és nekik sem volt meg a facebookon és egy hét mulva viszamentem a barátnöm lakására de mások voltak bene épen azelöt való nap költöztek be.Mi lehet ere a magyarázat?

2014. máj. 2. 08:50
 1/2 A kérdező kommentje:
az elsö 2 sor helyes irását ne figyeld
2014. máj. 2. 08:58
 2/2 anonim válasza:
erre nincs válasz,erre csak a barátnőd tudna tájékoztatni...
2014. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!