Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt most mire véljem? /többi...

Ezt most mire véljem? /többi lent/

Figyelt kérdés

Az egyik barátom (F/15) mostanában kicsit szokatlan. Közeli haverok vagyunk, havonta legalább 4-szer összefutunk sulin kívül is egy kis időre (én falusi vagyok, ő városi), és sok dolgok meg szoktunk beszélni egymással. Énekkórusra is járunk mind a ketten, ugyan oda. Mostanában az szokott lenni, hogyha vége van egy összpontosításnak ( plussz órák pl. hétvégente) akkor nagy érdeklődéssel kérdezi, hogy merre megyek, melyik busszal megyek haza stb... És mivel ő az egyik buszmegállótól nem messze lakik, ezért mindig mondom neki, hogy arra (amerre épp megy)...Aztán az utat végig dumáljuk. De persze én is kicsattanok az örömtől, meg ahogy elnézem, ő is. De nem azért, merthogy bele lennék zúgva, hanem csak úgy...bár, ezen még nem gondolkodtam.......na mindegy. Aztán egy suliba is járunk, ő 9.-es, én 7.-es. Ezen a héten kaptam új szemüveget, és amikor a portáshoz igyekeztem az osztálykulcsért, láttam, hogy a folyosó végéről közeledik az egyik haverjával. Megkaptam a kulcsot, és már mentem is volna vissza, mikor a fordulás közben látom, hogy elmosolyodik, és halkan kérdezi, hogy új szemüveg? Én meg félvállal visszafordulva, mosolyogva mondom neki, hogy igen, mire még mindig látom, hogy mosolyog. Aztán pénteken is összefutottam vele az orvosnál, de csak mondom, hogy egy fél pillanatra, de amikor rászóltam, hogy szia, visszafordult, és mint aki egy másik dimenzióból érkezett volna, mosolyod kábulva, és egy kis fáziskéséssel visszaköszön. Eddig olyan "normális" volt. Vagyis nem voltak neki ezek a beszívott pillanatai.... Miért ilyen? Lehet, hogy másnak nem, de nekem kicsit feltűnt, hogy el van kábulva, amikor ott vagyok...


13/L



#barát #kicsit furcsa
2014. ápr. 13. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ártottál neki valamit vagy csináltál ellene valamit? Lehet hogy a barátai mondtak neki valamit amitől ő ilyen lett. Beszéld meg vele hogy miért ilyen veled. Lehet furcsának találja hogy új szemüveged van 15/F
2014. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem ártottam neki semmit, és az új szemüvegem óta csak egyszer találkoztunk, és akkor is csak mosolygott. Amikor a közelébe vagyok, akkor is engem néz, és amikor rákérdezek, hogy mi az, azt mondja, hogy semmi. Egyik legjobb haverom, nem hinném, hogy baja lenne velem....
2014. ápr. 14. 17:01
 3/4 tubifex ***** válasza:

lehet, hogy tetszel neki és zavarban van, ha veled kell lennie? azért is lehet ilyen fura.

de lehet, hogy csak barátilag bír és pár fiú elkezdte szekálni, hogy szerelmes beléd és ezt akarja elkerülni?

2014. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs....a haverjai nem nagyon ismernek engem úgy, mint a fiú egyik batátja. csak egy különálló személy vagyok számukra...szóval a 2. eleve kilőve. Lehet, hogy az első az igaz.....
2014. ápr. 15. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!