Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire véljem ezt? Külföldre...

Mire véljem ezt? Külföldre költöztünk a párommal, és a legjobb barátnőmmel neten tartjuk a kapcsolatot. Ma rám írt én vissza, aztán nem válaszolt.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben eléggé hanyagol engem,mert pasija lett.Utoljára március közepén írtam rá meg hívtam is telefonon,és ma rámírt,hogy nagy a csend írjak mi van velem.Válaszoltam is,és visszakérdeztem de azóta (12-óra)nem válaszolt.Minek ír rám ha nem ér rá?Nem tudom, lehet nem kéne erőltetni tovább így ezt a "legjobb"baráti viszonyt?:-(
2014. ápr. 3. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Erdekesen mukodik ez a lanyoknal. Nekem a legjobb barataim akkor is azok maradnak ha fel evekig nem talalkozunk, nincs amin meg tudnank sertodni egymasra, ha nem beszelunk x ideig akkor is valamikor egyikunk elobb utobb felhivja a masikat.

Ezek a 25 eve tarto gyerekkori baratsagok makacs dolgok, nincs olyan hogy "akkor most nem vagy a legjobb barinom".

2014. ápr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12 óra nem nagy idő, majd ma válaszol, nem ül mindenki egész nap a gép előtt.
2014. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12óra aztán szörnyű idő... megérteném,ha a fizetésedet várod,és az késik ennyit.
2014. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma sem válaszolt!Fennt sem volt a neten,pedig mindig feljön este.Lehet valami baja lett.:-(
2014. ápr. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!