Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire utáljátok a kifogásokat?

Mennyire utáljátok a kifogásokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha ki akartok valakit hívni találkozni, vagy ilyesmi és kifogásokkal áll elő.

Csak én kapok nagyon sok kifogást az emberektől?


2014. máj. 4. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te, neveld őket egyenességre. Gyávál megmondani, hogy nem kellesz nekik. Pedig több hasznodra lenne. Önmagukért teszik, hogy ne kelljen rosszul érezniük magukat.
2014. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te nyugi.Ismerősömet múltkor akartam hívni, hogy csináljunk egy kis bográcsot, azt mondta hogy nem lehet mert az öccsét kell elvinnie edzésre..PEDIG NINCS IS TESTVÉRE.Aztán meg elkezdett magyarázkodni.Úgy leszidtam utána hogy szerintem a telefon is kiolvadt a kezéből.


Szóval nem csak te kapsz kifogásokat, és személy szerint én nagyon utálom ha valaki nem őszinte, hanem valami mögé bújva próbál kibújni valami alól

2014. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!