Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy lány ismerősöm féltékeny...

Egy lány ismerősöm féltékeny rám, elhord mindennek, mert a fiú, akivel ő összejönne, velem nagyon jóba van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A csajszit én ismerem személyesen, egy baráti körben voltunk, csak én leváltam onnét, mert nem éreztem köztük jól magam. Azóta a baráti kör "feje" írt nekem, kibékültünk. Azóta mondjuk nem találkoztam ezzel a csajjal, aki féltékeny rám. Na ez a srác, akiről szó van,én netről ismerem, már 4 éve, nagyon jó barátok vagyunk, bár még sose találkoztunk, neten tartjuk a kapcsolatot. Rajtam keresztül ismerték meg egymást, a csaj szerintem összejönne vele. De rám féltékeny, amiért én ilyen jóba vagyok vele. Elhord a srácnak engem mindennek, hogy miért velem van jóba, mikor én olyan ronda vagyok, meg egy senki, nincs társasági életem, nincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok, engem senki se ismer, mégis barátok vagyunk a sráccal, MIÉRT? Rosszul esik, hogy ilyeneket ír rólam, mert élőbe olyan kis aranyos szokott lenni velem!!!! Meg igazából nem is ismer, fogalma sincs arról hogy miért vagyok ilyen! Mert igen, fáj az igazság, van benne valami, amit mond. Mert tény, nem élek nagy társasági életet, de vannak barátaim, visszahúzódó vagyok, igen, meg zárkózott is. De rosszul esik, hogy ilyeneket mond rólam, és csak azért, mert féltékeny rám... szerintetek mit csináljak? Amúgy nem vagyunk már gyerekek, 17 évesen csinálja ezt a csaj... bár a szemembe persze nem mondja, se semmi. Nem tudja, hogy én ezeket tudom.
2014. máj. 4. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a sráccal, de csak stílusosan, például: Hallotam, hogy xy elég csúnya dolgokat mondott rólam, de mit lehet tenni, féltékeny rám. Ezzel a tudomására hozod, hogy tudsz róla. A lánynak meg mond meg, hogy neked nem tetszik a fiú, ha mégis akkor meg csak mond meg, hogy ne sértegessen a hátad mögött.
2014. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tök mindegy az ember hány éves..Én most ballagtam szerencsére..Nálunk 19 éves fejjel ment ez és inkább leszakadtam mindenkitől, így az életem is nyugodtabb lett.

Mellesleg biztos vagyok benne, hogy a srác nem értékeli és nem veszi komolyan azt, amivel tömi a fejét a másik lány.Bár a fiú igazán a védelmedre kellhetne, ha esetleg ő is elítéli, hogy téged ócsárol.

Ne foglalkozz vele, élőben is kerüld el, de a legjobb lenne, ha közölnéd vele, hogy ha a hátad mögött szid, uszít akkor a szemedbe ne jó pofizzon. Ez gerinctelenség és undorító. Amúgy meg van az a mondás, vagy valami hasonló, hogy ha az embernek vannak irigyei akkor valamit nagyon jól csinál. ;) Ne vedd komolyan a csaj sértegetéseit.

2014. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 A srác tud róla, ő mondta el ezt nekem.


#2 A lány amúgy normális, vele rendes meg minden, csak engem nem szívlel, sőt... :D Nem akarom, hogy miattam összevesszenek, nem is kérem hogy védjen meg.


Köszönöm a segítségeteket, és a válaszotokat. :)

2014. máj. 5. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!