Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12. -es lány összejönne 9....

12. -es lány összejönne 9. -essel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

16 éves 9.es vagyok és van két 12.-es lány aki tetszik. mindkettőjük kisebb nálam, és azért nem nézek ki kisfiúnak, sokan néztek felnőttnek, de félreértés ne essék nem azért mert ráncos vagyok vagy valami, és tudom ez egós de helyes is vagyok, nem vagyok egy csúnya ember.

Szóval szerintetek gáz ha összeismerkedek velük? Vagy gondolnák hogy pisis 9.es? 14 éves koromban volt 16 éves barátnőm és őt nem érdekelte, és érzelmileg is érettnek mondanám magamat, szóval ti mit gondoltok?


2014. jan. 17. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyi a baj, hogy még a középsuliba nagyon megy az, hoyg jaj Ő csak egy kilencedikes...lehet amúgy meg bejösz nekik, de nem bizti, hogy járni is fognak veled.
2014. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajrá, szerintem összejöhet a dolog. Én ismerek 12.-es lányt aki 9.-essel jár. :)
2014. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, láttam ilyet, mondjuk ott a srác kilencedikben 19 éves volt...
2014. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
h tneylev olyan vagy mint ahogy leirtad magad akk mondhatsz nekik egy szia, masik nap megkerdezheted milyen napjuk volt, harmadik nap meg meselhetsz nekik vmi allati sztorirol, majd bokolhatsz stb es meglatod melyik erdeklodik. h erdeklodik akk flekeresheted fb.on de ne csakott irj neki mer az nem kapcs. hivd el moziba eloszor aztan egy pizza, vegul egy seta v vmi, semmi extra es ismerkedjetek rendesen ossze, es h azok utan is bejon kivul belul akk elso csok es kesz, ja en ismerek egy 16 evest aki egy 18 esessel van egyutt, es mar fel eve boldogok szal siman de ne varj sokat ebbol hisz 12es igy elmegy majd, de felevig tok jo kapcsolatod lehet egy felnottebb vagyis olyan lannyal aki belemegy tobb dologba mint egy krodbeli (remelem)
2014. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én végzős vagyok és soha nem jönnék össze egy kilencedikes fiúval. Nálunk is vannak nagyon kis aranyosak, akikből pár év múlva jó pasi lesz, de most mit csináljak vele? Ezerrel készülök az érettségire, egyetemeket nézegetek, alig várom, hogy elballagjak, ő meg örül, hogy ott van.

Nem működne a kapcsolat. Legalábbis hosszú távon. Nem azért mert nem vagy érett, csak nekik már más a fontos. De ismerkedni szabad, nekem is szoktak köszöngetni :D

2014. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 10.es (6osztályosban) és van egy 8.os fiú a suliban aki nagyon aranyos és udvarolna nekem de megvárom a jövő évet és lesz ami lesz 2 év sincs köztünk de most nem jönne ki túl jól :)) szóval engem nem érdekelne ha olyan a fiú :))
2014. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mondjuk az tényleg igaz, hogy ő készül az érettségire meg minden, dogákra készül sokat, nekem pedig lazább igy nem nagyon menne, de megprobálom :)
2014. jan. 17. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ismerősömnek 20 ével idősebb a nője
2014. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!