Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szólnátok ha exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha exetek összejönne legjobb barátnőtökkel? 15/L

Figyelt kérdés
jó nem voltunk olyan sokat együtt de a szakítás után egy héttel lesmárolta barátnőm aki meg ennek b@romira örül

2014. márc. 27. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel rúgnám mindkettőt ;)
2014. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szóval leszbi. Akkor világos lenne miért nem akart szexelni:O
2014. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

már miért lenne az?

ja bocsi ha félreérthető...szakítás után a pasi lesmárolta lb-m

2014. márc. 27. 21:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, de te lány vagy és az exed fiú én meg fiú vagyok és az exem lány volt:D
2014. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hagynam szo nelkul az biztos..
2014. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lecarnám:D Legyenek boldogok----max ezeket mondanám neki is:D:D:D:D
2014. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mivel én már nem vagyok tini, hanem felnőtt módjára gondolkodok, ezért azt mondanám, hogy legyenek boldogok!

Ha haraggal váltam volna el az exemtől, nem örülnék neki és megbeszélném a ljb-vel, hogy mi a szituáció, amit ő lehet nem vett eddig észre, csak hogy tisztázzuk a helyzetünket.

Ha a szakításkor megbeszéltük és közös döntés alapján váltunk el, nem zavarna, hogy együtt vannak.

Ha megtudnám, hogy emiatt dobtak ki, az két kapcsolat egyértelmű lezárását jelentené.


De persze nem tudjuk, hogy nálatok mi történt, ezért ennyiből nem lehet semmit kitalálni, hogy mit akarsz hallani tőlünk.


A barátnőd örül az új (vagy lehet, hogy az első) pasijának. Ebben nem látom, hogy mi lenne a rossz. 15 évesen lehet nem lát tovább a nagy hormon túltengéstől.

Kérdés, hogy te tudsz-e örülni a barátnőd örömének? Vagy feltört benned-e az irigység, hogy neki se legyen jó, ha már neked nem volt jó?

A legjobb barátnőd tud arról, hogy miért szakítottatok? Lehet ő azt, ami nálatok nem működött még nem látja, vagy tudja kezelni. Elmondtad neki, hogy mit érzel azzal kapcsolatban, hogy ők járnak?

Ugye nem magadban próbálsz nem létező elméleteket gyártani?!

2014. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Velem is így volt...konkrétan szakítás után lesmárolta az osztálytársát....nem bosszúból mert nem váltunk el haraggal...de nekem nagyon fájt....de hát túl kell lépni :)
2014. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 manoka97 válasza:
Nekem fura lenne. Ha jó barátnő, akkor ez ilyen alap szabály, hogy egymás exei tabuk. Legalábbis nálunk ez így van.
2014. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kérdező1006 válasza:
hát nálunk még ilyen szerencsére nem történt, de nagyon dühös lennék rá, sőt lehet, hogy nem állnék egyikkel sem szóba (az attól függ, hogy szakítás után még mennyire tetszett a srác)
2014. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!