Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Összesen 17 lájkolták a...

Összesen 17 lájkolták a képen. Ez elég gáz nem? és senki nem akarja belájkolni. Miért?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez miért ennyire fontos neked?Miben változtat, mitől lesz bárkinek is jobb?Az emberek véleményét nem tükrözi vissza az, hogy rányom-e egy gombra vagy nem.

De ha te jól érzed magad úgy, hogy gyakorlatilag más emberek véleményétől függ az önértékelésed, akkor add meg a linket és belájkoljuk.Igaz, hogy semmi sem fog megváltozni, mert sem szebb, sem semmilyenebb nem leszel tőle.

2014. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az a 17 ember akkor senki?

Nekem egy lájk sincs rajta, de így is életben vagyok :)

2014. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Életemben nem raktam ki képet fakebookra, és meg kell mondanom, ftp-n keresztül viszont elég sokszor belinkelgettem barátaimnak skypeon, úgy biztosan kapsz visszajelzést, nem pedig a közül a kettő közül, hogy semmi vagy valami. Semmi értelme, hisz valójában nem is visszajelzés, csak ösztönös cselekvés.
2014. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs FB-m, és nem értem ezt a lájkfüggőséget (a marketingpszichológiai oldalát igen, azt nem, hogy tud ennyi ember bedőlni neki). Semmi köze nincs ahhoz, mennyire vagy jó fej vagy szép, nem egy valódi, őszinte visszajelzés. Nagyon el vagy tévedve, ha lájkokat számolgatva döntöd el gáz vagy-e vagy sem...
2014. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nekem a legtöbb lájk volt kb. 5 lol...
2014. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amit írtál, az az 50 sem épp sok. :D


"és senki nem akarja belájkolni" --> remélem, ez nem azt jelenti, hogy chaten zaklatod az embereket, hogy "szia, légyszi lájkolnád a profilképem???"


Amúgy tényleg a népszerűségen múlik minden, de mondjuk általában egy 12-13 éves képét is kevesebben lájkolják, mint egy 15-16 éves képét.

2014. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!